Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tdı ibiza için chip arıyorum 2 el olabilir

seckin2001

Kıdemli Üye
arkadaşlar maddi nedenlerden chip pahalı geliyor 2 el çıkma arıyorum aracını satan falan varsa irtibata gecelim

Geçenlerde satılık ilanıma birisi msj atmıştı. Adam iyi birine benziyordu muhabbet ettik sahibinden.com'dan :D

Performans meselesini konuşurken elinde tök - sak powerbox olduğunu söyledi. O da eski cordoba tdi aracında kullanmış. 250 tl'ye veririm demişti..

İsterseniz numarasını veriyim bir görüşün

Senın bahsettıgın box oluyor. Arabanı boxla kullanacagına standart kullan. Box 90 larda kullanılıyordu ve o donemde cekıcı gelıyordu. Fakat sene 2013 oldu ve yazılım yapılamayan araba sayısı bayagı azaldı. Sadece fıyatından dolayı da yazılım yerıne baska bır yontemı secmek cok mantıklı degıl. Sensorlerı yanıltarak calısma prensıbıne sahıp bır sıstem. Arabanın guncel verılerıne gore yapılmıs bır yazılımı kullanmanın malıyetı tabıkı de daha fazla olacak ama deger bır fark bu da. Bugun elıne gecen ıkıncı el bır box alıp takacagına bıraz daha bekleyıp yazılım yaptırmanı tavsıye ederım

Senın bahsettıgın box oluyor. Arabanı boxla kullanacagına standart kullan. Box 90 larda kullanılıyordu ve o donemde cekıcı gelıyordu. Fakat sene 2013 oldu ve yazılım yapılamayan araba sayısı bayagı azaldı. Sadece fıyatından dolayı da yazılım yerıne baska bır yontemı secmek cok mantıklı degıl. Sensorlerı yanıltarak calısma prensıbıne sahıp bır sıstem. Arabanın guncel verılerıne gore yapılmıs bır yazılımı kullanmanın malıyetı tabıkı de daha fazla olacak ama deger bır fark bu da. Bugun elıne gecen ıkıncı el bır box alıp takacagına bıraz daha bekleyıp yazılım yaptırmanı tavsıye ederım

yazılımı istemem nedeni arabayı satın ca kullanamamak eyer modülü alırsam bir sonraki aracımda takarım diye düşünüyorum

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Geçenlerde satılık ilanıma birisi msj atmıştı. Adam iyi birine benziyordu muhabbet ettik sahibinden.com'dan :D

Performans meselesini konuşurken elinde tök - sak powerbox olduğunu söyledi. O da eski cordoba tdi aracında kullanmış. 250 tl'ye veririm demişti..

mesaj atarmısın linkini

Her arabaya uygulabilen ve etkisi aynı olan şey araba kokusudur. Eskiden sök yeniye tak aynı koku ama arabanın performansına yönelik bir uygulamanın standart olması doğru bir şey değil. Zevk renk senin tabi. Arabanın beynindeki belli parametreleri değiştirip bunları standart hale getiren bir uygulama yerine sensör yanıltma yöntemi ile çalışan standart bir tekenlojiyi ucuz olduğu için kullanmak mantıklı bir şey değil.

sen chip kulanıyor musun memlun sundur büyük ihtimal bide nerde yaptırdın

Eski arabamda ( mk1 leon 1.6 16v) Wimmer Rst yazılım yaptırmıştım gayet de memnundum.Şuan Gti da yazılım yok bir süre standart kullanmak istediği için. Box ile alakalı forumda yazılanları okuyabilirsin.

avcılar tarafında biyer buldum yazılım atan bakalım bi fiyat isticem ne dicekler

kns vw chip marka veremedi ustunde vw yazıyormuş almanyadan getirmiş bi marka verebilseydi cok güzel olucaktı

Geri
Üst Alt