Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 SIGNO Ibiza hakkında görüşleriniz ...( arkadaşım için )

OnurGungor

Kayıtlı Üye
Selamlar SCW ailesi ,

foruma uğrayamıyordum yaklaşık 3 haftadır.işlerimin yoğunluğundan dolayı ...

İş arkadaşım için yakın arkadaşım -dostum dur , Emektarını satıp paralarını birleştirip arabama alma kararı aldı ...
Ve elinde şuan 18 bin TL civarında parası hazır beklemede...

1.4 Signo düşünüyor öncelikle ...
toledo , leon düşünmüyor belirteyim ...
4 kapı olması şart ;) Lpg de olsa iyi olur.şehiriçi iş-ev kullanılacak.

Sizden rica ettiğim , bu aracın (+) ve (-)lerini yazmanız ...

siz değerli forum üyelerinin tecrübelerine ihtiyacmız var ...

not : +1 SEAT ' çı ortaya çıkacak :) ...

konu açmak istedim çünkü , kendisi de en yakın zamanda üye olup yazılanları okumak istiyor :)

saygılarımı sunarım.

Kullanması oldukça keyifli bir araç, modifiye merakı var ise FR yada Cupra tampon bütünlemesiyle görüntü olarakda oldukça hoş bir görünüme sahip, tampon bütünlemesine ek olarak birde hava filtresi takviyesiyle sürüş keyfi de katacaktır. Eksileri olarak kronik VW grup araçlarında olan herşey var, ancak bunlar bu arabaları almamayı gerektirmez. Kaldıki her marka aracın kendine göre artı ve eksileri var. Seat araçları şu şekilde yorumluyorum: "Bu fiyatlara alınabilecek en donanımlı araç"
Benim aracımda Signo, bir önceki aracım Cordoba'da Signo idi. Bu kasanın en dolu aracı. Dijital klima, Hız Sabitleyici, 4 disk fren, 15" alüminyum alaşımlı jant, sunroof (her signo'da yok), 100 beygir, 16 valf, yol bilgisayarı, katlanır ayna, elektronik direksiyon,

Eksileri
Ön düzen problemi(cupra tdi salıncak burcu ile çözüldü), torpidodan gelen gıcırtı ve tıkırtıları, süspansiyon sert, motora abanınca yağ eksiltmesi,

güncel ...

çok teşekkür ederim bilgiler için ...

güncel diyelim ...
site üzerinde biraz araştırma yaptım fakat , bana 1.4 signo kullanıcıları lazım daha da :)

süspansiyon sert denildi.ön takım için cupra tdi salıncak ile çözülmüş....
konsol tıkırtısı ...
tüketim de önemli arkadaşlar , lütfen yardımlarınızı esirgemeyin ....

saygılar.

her arabada olduğu gibi sakin kullanımda 6lt/100km yakar abanırsan 9-10lt ye kadar cıkar. bakımları düzgün olursa hiç sıkıntı çıkartmaz keyifle kullanırsın

donanım, yol tutuşu, estetik tasarımı, kullanışlı iç mekanı ve kalitesi artıları, eksi ise sert süspansiyon..

tasarımı, kullanışlı iç mekanı, kalitesi, konforu, iyi yol tutuşu artıları, kusur olarak sert süspansiyon sayılabilir ancak bu da yol tutuş özelliğinin artmasını sağlıyor.

arkadaşlar çok teşekkürler ...

tüketim evet azmış :) tanık oldum ... zaten bende bir sonraki hedefim olarak 1.4 SIGNO benimsedeim şimdiden ... ;) gelebilecek olan hertürlü yoruma açığım tekrardan belirteyim :)

Geri
Üst Alt