Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 Leon'la 1.4 Leon fr kıyaslanması

• Konbuyu başlatan DİKKAT
  • Başlangıç tarihi
D

DİKKAT

Guest
Merhaba arkadaşlar FR kulanan biri olarak
Bu konuyu açma gereği duygum bir kaç kişi
Sürekli soruyor benim arabamla senin arabanın
Arasında ne gibi fark var örenk 1.4 leonla 1.4 leonfr. Arasindaki fark nedir fr nedir ne gibi olayi var arabanin ustunde ben bilincindeyim ama aramizda kac kisi buna vakif bilgi sahibi bilmek istedim. 1.4 Leon nedir 1.4 leon fr nedir arasindaki fark nedir :)

1.4 leon style sürüş modları daha normal kalır. 1.4 leon FR ise daha sportif bir görünümü vardır.
1.4 leon style de süspansiyonlar daha yumuşaktır. 1.4 Leon FR da ise daha serttir.
1.4 Leon style iç döşemesi sıradan yapılmıştır. 1.4 Leon FR da ise koltuk ve iç kısmı daha sportif ve güzeldir.

Daha bir sürü ayrıla bilecek özelliği bulunuyor. Aradaki farkı Style ve FR ı deneyip görmek en güzelidir.

Yeni kasada 1.4 140 beygirlikler arasında motor farkı yok.
Mk2 kasa 1.4 araçlarında motor olarak farkı yoktu 122 veya 125 beygirdi sanırım.
Tamamı ile donanım ve süspansiyon farkı var. Yeni kasada birde sürüş modu farkı var FR olanlarda.
Senin 2.0TDI FR bunlardan tabikide farklı ve nadir bir araç bence, birde bi-xenon far olaydı iyiydi :)

Bu arada yanlış hatırlamıyorsam FR = Formula Racing, Cupra = Cup Racing anlamına geliyordu. Sallıyorda olabilirim :D

Yeni kasada 1.4 140 beygirlikler arasında motor farkı yok.
Mk2 kasa 1.4 araçlarında motor olarak farkı yoktu 122 veya 125 beygirdi sanırım.
Tamamı ile donanım ve süspansiyon farkı var. Yeni kasada birde sürüş modu farkı var FR olanlarda.
Senin 2.0TDI FR bunlardan tabikide farklı ve nadir bir araç bence, birde bi-xenon far olaydı iyiydi :)

Bu arada yanlış hatırlamıyorsam FR = Formula Racing, Cupra = Cup Racing anlamına geliyordu. Sallıyorda olabilirim :D

Zaten benim aracla hic kiyaslamaya girmedim cok farkli performansida disele gore cok cok iyi 1.4 leri merak ettim konusunu actim perormans motor anlaminda ne gibi bi katmana sahip diye firat bu arada tesekkurederim farlar aklimda :) ama osmanin @68AKSARALI nin aldigi led farlara bittim

Yanlış hatırlamıyorsam FR ile TSİ arasında yaklaşık 9-10 bin TL'lik bi fark var sizce değermi??

1.4 ler de tampon döşeme suspansıyon ve jant farkı var başkada bısey yok ama asıl fr senın aracın:)

yalnız bu dsg ıle duz vıte arasında dışlı oranları cok farklı

Geri
Üst Alt