Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1,4 Ibıza Referance Aux Problemi

eeu

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba,
Aracımda aux girişi var ve geçen haftaya kadar aktif olarak kullanabiliyordum. Fakat geçen hafta aux kablosunu taktığımda sadece tek hoparlörden ses geliyor. Sanırım aux girişinde bir sıkıntı var. Merak ettiğim aux girişi değiştirilebiliyor mu?

Aux girişinden önce kabloyu kontrol edin. Tam oturmamış olabilir yerine ya da telefona,mp3 vb.
Ya da kablo da bozulmuş olabilir başka kablo ile bir deneyin derim, tabi bunları denemediyseniz...

Benimkide şuanda öyle soldan geliyor ses. Araca taktığınız jak ı bi tık geriye cekin düzeldiğini göreceksiniz zamanla kablolar bi şekilde bozuluyor. Boştan yere aux girişini elletmeyin.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar merhaba,
Aracımda aux girişi var ve geçen haftaya kadar aktif olarak kullanabiliyordum. Fakat geçen hafta aux kablosunu taktığımda sadece tek hoparlörden ses geliyor. Sanırım aux girişinde bir sıkıntı var. Merak ettiğim aux girişi değiştirilebiliyor mu?
hala sıkıntı devam ediyorsa ben tamir edebilirim

2016 reference abi radyo ya etrafına baktım aux girişi bulamadım abi.

Ben de 2016 referans modelde yok diye biliyorum

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhabalar konu eski ama yenisini açmak istemedim. Benim aracımdada aynı sorun var ve halen devam ediyor. Nasıl çözeceğiz ?

Geri
Üst Alt