Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 FR Yakıt- otomatik manuel vites

Bence artık dizel benzinli diye bi kavram kalmadı gerçi arada çok farkta kalmadı ben iş için mecbur dışarı çıkmak zorunda kalıyorum ve gün içerisi istanbul trafigi malum çok yakıyor gibi şuan inşallah düşecek bekliyorum
Depoyu fullemeden bereketsiz olduguda gerçekten dogru hergün 50 tl alıyorum :)

İphone

@kaanfr06 1.4 tsi FR DSG araç 150bg ACT motor şehir içi tabi bu şehrine de bağlı. İstanbul içi diyelim 7-8lt arası yakar. Bayram arefesi köprü trafiğine denk gelirsen 11 ltde yakar. Arabanı da düzgün kullanırsan DSG Başka bir bağmısız şans dediğimiz hata olmazsa sorun çıkarmaz.

Memursun yılda 20.000 geçmez diyorsun 15.000tl fark verip dizel almaya gerek yok. En az 40.000km benzin parasını peşin vermiş oluyorsun zaten. O da 2-3 yılda yapacağın yok demek. Bu sürede de arabayı satarsın. Tümden geldim :)

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

200tl depo fulledim 600km şehiriçi yapiyor hocam ama şehirdışı oldukça az yakıyor dün mesela 750km ortalaması 9,8litreydi şehir içinde biraz spor modda takıldım ekoya alıp havalimanına gidip geldim 6,6'ya düştü ortalama araç 140hp manuel fr

FR DSG 150 hp şehir içi 9-10 litre şehirdışı 4,4-5,8 lt arası yakıyorum.Şehir içi kullanımım sürekli yoğun trafik yokuş bol ve 2-3 km mesafe en fazla 10 km gidiyorum.Hesabını buna göre yap ama dsg al alacaksan büyük rahatlık.

Geri
Üst Alt