Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 FR Yakıt- otomatik manuel vites

DSG şanzıman kullanımına dikkat ettiğiniz sürece ve fabrikasyon bir üretim hatası yoksa çok iyi bir şanzımandır.
Ben yıllardır manuel vites araç kullanan biri olarak FR da tercihimi otomatik vites Dsg den yana kullandım.
Aracım 11.000 km de çok şükür bir sorun yaşamadım 5000 km de mekatronik bozan insanlar gördüm..
Yakıt konusu ise şehir içi 7-8 lt arası.. şehir dışı ise fotoğraf da gördüğünüz tüketim civarı gidiyorum.. 5 lt falan.IMG_4973.jpg

Benimkide fr benzin yetiştiremiyorum :) 1.4 150 10000 olunca düşer diyorlar iflahım kurudu hergün benzin alıcam nerdeyse yaktı beni :))

İphone

Benimkide fr benzin yetiştiremiyorum :) 1.4 150 10000 olunca düşer diyorlar iflahım kurudu hergün benzin alıcam nerdeyse yaktı beni :))

İphone
Depo full olmadıkça bereketi olmuyor. Mesela depoyu doldurup ilk gösterge 160 km yapmadan eksilmiyor.. sonrası geliyor ama :)) 600 km anca görüyorum şehir içi daha da zorlasam 650 olur belki..

Geçenlerde doldurdum depoyu tam bitmemişti 240 TL'ye 45 litre aldı şu anda 500 km yol yaptım gösterge yarıda menzil 350 km gösteriyor 150 hp manuel aracım ben çok memnunum yakıtından öyle korkunç bi durum yok ortada. Eğer yılda 20 bin den az yapıyorsanız ve sıfır alacaksanız dizel ile arasındaki fiyat farkı kolay kapanmıyordu önceden ancak yeni fiyat listesinde dizel ile FR arasında 5000 TL oynuyor çok fazla değil makul bir fark dizel de tercih edilebilir. Ayrıca artık FR da manuel vites seçeneği yok 2017 modellerde.

Geçenlerde doldurdum depoyu tam bitmemişti 240 TL'ye 45 litre aldı şu anda 500 km yol yaptım gösterge yarıda menzil 350 km gösteriyor 150 hp manuel aracım ben çok memnunum yakıtından öyle korkunç bi durum yok ortada. Eğer yılda 20 bin den az yapıyorsanız ve sıfır alacaksanız dizel ile arasındaki fiyat farkı kolay kapanmıyordu önceden ancak yeni fiyat listesinde dizel ile FR arasında 5000 TL oynuyor çok fazla değil makul bir fark dizel de tercih edilebilir. Ayrıca artık FR da manuel vites seçeneği yok 2017 modellerde.
0 alacak gücüm yok maalesef , 2013-2016 ikinci el alabilirim fazla km yapmıyorum dizelinde bakımları masraflı diyorlar

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt