Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 fr manuel -1.6 TDİ DSG karşılaştırma

mutisimsek

Kayıtlı Üye
Abiler kardeşler tekrar rahatsız ediyorum kusura bakmayın iki araç arasında tedirgin kaldım ikisini de kredi çekerek alıcam aralarında 12 bin lira fiyat farkı var ve bu araca en az 3 sene binicem..

1-) 2014 1.6 TDİ otomatik full+ leon 10 binde ve 72 milyar

2-) 2013 1.4 TSİ FR 140 manuel leon 40 binde ve 60 milyar

1 ayda yaklaşık 1500 km yol yapmaktayım..

Gönlüm dizelden yana lakin uzun süre kullanacağım için herhangibi bi sorun yaşar mıyım özellikle Dsg bakımından biz dizel den kısalım derken Dsg den dağılmayalım..Kullanan bilen arkadaşlar sizin araçlarınız kaç bin km de ? Herhangibi sıkıntı sorun yaşıyor musunuz ? Önemli bi karar olacak benim için herhangibi sorun yaşarmıyım görüşünüz nedir ? Teşekkürler..

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abiler kardeşler tekrar rahatsız ediyorum kusura bakmayın iki araç arasında tedirgin kaldım ikisini de kredi çekerek alıcam aralarında 12 bin lira fiyat farkı var ve bu araca en az 3 sene binicem..

1-) 2014 1.6 TDİ otomatik full+ leon 10 binde ve 72 milyar

2-) 2013 1.4 TSİ FR 140 manuel leon 40 binde ve 60 milyar

1 ayda yaklaşık 1500 km yol yapmaktayım..

Gönlüm dizelden yana lakin uzun süre kullanacağım için herhangibi bi sorun yaşar mıyım özellikle Dsg bakımından biz dizel den kısalım derken Dsg den dağılmayalım..Kullanan bilen arkadaşlar sizin araçlarınız kaç bin km de ? Herhangibi sıkıntı sorun yaşıyor musunuz ? Önemli bi karar olacak benim için herhangibi sorun yaşarmıyım görüşünüz nedir ? Teşekkürler..

2014 tdi alırdım cunku hem motor gücü hem yıl hem km itibarıyle 12 binliraya değer üstelik otomatik .... yapacan km göre konusuyom ayda 1.5 depo mazot diğeri benzınde 2 depo yersin....tdi satışı daha kolaydır benzınlıye göre...
[doublepost=1451693420,1451693322][/doublepost]konu başlığı google aramalar en üst seviyede tutmak için tarafımdan düzeltilmiştir...tşkler

2014 tdi alırdım cunku hem motor gücü hem yıl hem km itibarıyle 12 binliraya değer üstelik otomatik .... yapacan km göre konusuyom ayda 1.5 depo mazot diğeri benzınde 2 depo yersin....tdi satışı daha kolaydır benzınlıye göre...
[doublepost=1451693420,1451693322][/doublepost]konu başlığı google aramalar en üst seviyede tutmak için tarafımdan düzeltilmiştir...tşkler
Abimm çok sağol Allah razı olsun..

Arac alirken onemli olan sizin ihtiyaclarinizdir. Cok km yapicam ekonomik olsun dersen dizel tabii
Ama bastın mı gitsin keyif alayım daha spor bi araba olsun dersen tabii ki fr
Bu tamamen senin ihtiyaclarinla alakali

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bunların sıfırı ne kadar yaaa. Bu arabanın ikinci eline 70 bin bana çok geldi.. Sıfırını bi araştır derim ben..

Bence kesinlikle FR almalısın.
Ortalama yakıt tüketimi Eco modda 5LT civarinda..
Hem görünüm hem güç..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bence de fr dan yana tercih yapmalısın yakıt konusunda çok fazla bir fark olmaz normal kullandığın takdirde. Ayrıca ne kadar dsg arac varsa( vw - audi - seat ) 30bin km den sonra arıza veriyo araç garantisi devam ediyosa arıza verdiğinde karşılıyolar eğer garantisi yoksa 4-5 bin tl civarında bir ücret alıyorlar diye biliyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Eğer kredi ile araç alacağım diyorsan ve en az 3 sene kullanırım diyorsan dizelini almalısın. Bende senin gibi arada kalıp dizelini aldım. Yakıttan ettiğim tasarruf ile aracın kredisinin yarısını çıkarabildim.

Sent from my iPad using Tapatalk

Geri
Üst Alt