Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 fr manuel -1.6 TDİ DSG karşılaştırma

Netten fiyatlara baktığımda kredi tutarını çok az daha artırdığında sıfırını alabiliyorsun. Ne diye ikinci elle uğraşıyorsun. Gidip bir bayiyle konuşmanı şiddetle tavsiye ederim...

Bayiyi arayıp hiç fiyat aldınız mı? Çünkü az para değil
Bayii de yıl sonu indirimi varken (7bintl) gittim en boş 71 bin tl led paketlisi 74 bun tl sunroof lu da yoktu şimdi yılbaşından sonra eminim ki yükselmiştir..

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bunların sıfırı ne kadar yaaa. Bu arabanın ikinci eline 70 bin bana çok geldi.. Sıfırını bi araştır derim ben..
Bayii de yıl sonu indirimi varken (7bintl) gittim en boş 71 bin tl led paketlisi 74 bun tl sunroof lu da yoktu şimdi yılbaşından sonra eminim ki yükselmiştir..

Netten fiyatlara baktığımda kredi tutarını çok az daha artırdığında sıfırını alabiliyorsun. Ne diye ikinci elle uğraşıyorsun. Gidip bir bayiyle konuşmanı şiddetle tavsiye ederim...
Bayii de yıl sonu indirimi varken (7bintl) gittim en boş 71 bin tl led paketlisi 74 bun tl sunroof lu da yoktu şimdi yılbaşından sonra eminim ki yükselmiştir..Aşağı yukarı 80 küsür milyara denk gelicek böyle iken kasko sigorta vs. 2 lira ödesem 800 tl gibi para elime geçicek dahası zorlar beni diye düşünüyorum abi

Bayii de yıl sonu indirimi varken (7bintl) gittim en boş 71 bin tl led paketlisi 74 bun tl sunroof lu da yoktu şimdi yılbaşından sonra eminim ki yükselmiştir..Aşağı yukarı 80 küsür milyara denk gelicek böyle iken kasko sigorta vs. 2 lira ödesem 800 tl gibi para elime geçicek dahası zorlar beni diye düşünüyorum abi

Ya bu siteye bakınca FR 77500 diyor liste fiyatı. Bayide mutlaka indirim olacaktır. Tabi araştırmışsındır sen ama bana fazla geldi 70 lira ikinci el leona...
image.png

Geri
Üst Alt