Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 85 hp yakıt tüketimi

muratyaren

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 1.4 85hp nin benzin tüketimi denemeleriniz nasıl?
ben bu hafta sonu 200 liralık benzinle 740 km yaptım bunun neredeyse yarısı şehir içi kullanım, şehirler arası kullanım da hız da 130-140km/h. doğrusu çok şaşırttı benı doğrusu bu kadar ekonomik olması:)

tebrikler Aracı kullandığn güzergah neresi?

istanbulda yoğun şehir içi trafiğe girmediğin sürece o menzil olur ama deponu fulledıkten sonra 2 kez yogun trafıkte köprüden gec kafadan 60 70 km azaltır menzılını bence..ben gecen hafta karabük tarafına gittim 1.2 tsi ile ve bir depoyla 840 km civarı yaptım ve bir kısmı şehir içi bunun.

Mağlum sebeplerden benim araç serviste diye 2010 1.4 ibiza elegance verdiler bana aracı zorlamadan 80 tl ile 200 220 km yapabildim. Kendi aracımı kullandığım güzergahta kullandım (şehiriçi) kendi aracımla bu değerler ortalama 260 270km oluyor. Biraz fazla yaktı gibi geldi bana.

açıkçası benı çok şaşırttı yada ben 1.8T nin benzini içişine çok alışmışım :)

baya güzel sonuç almışsınız tebrikler . tabiki kullanım farkıda var yani. :eek:key:

Benim Arkadaşımda'da ibiza 1.4 85 var oda dediğine göre bir depoyla 800 km karma yapmış :) Pek inandırıcı GElmedi Ama Bakalım Bende Sipariş Ettim Arabamı Gelince Ortalama Tüketimimi Söylerim Sizlere :)

Geri
Üst Alt