Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 85 hb benzinli araç yakıt tüketimi

arkadaşımda ibiza var 250 ykr yakıyor demişti yanlış hatırlamıyorsam.

Benim 1,4 100 bg Ibiza...228 ykr yakmıştı yaptığım denemede...1,4 85 bg nin yakıtı daha da düşüktür...

bende geçen 195 tl lik benzinle 730 km gittim şehir içi, oda 26 kuruşa denk geliyor....
sehirdışı 1000 yapar herhalde :)

kuruş olarak bilmiyorum ama şehir içi sakin kullanımla 6L falan yakıyodur bence..
annemin Polo 1.4'ünü yakın zamanda Esenyurt Doğuş'a götürdüm sabah köprü trafiğinde Bostancı'dan (50km)..yarım depo benzin gösteriyodu..klima + köprüyü geçene kadar sağlam trafikle gidip köprüyü geçtikten sonra orta şeker bi trafikle gazlayarak vardığımda hala yarım depo gösteriyodu.. :D :D
ki arabanın ne rodajı var ne bişi..çok daha az yakılabilir.. :)

bende aracımı alalı 1 hafta oldu arkadaşlar ilk depomda ortalama 37 kuruş yaktı nasıl sizce şehir içi şehir dışı karışık

Konu hortlamış :)) [MENTION=27358]kartalca60[/MENTION] yakıt tüketimin iyi
benim 2010 33 kr yakıyor

son ölçüme göre 32-33 kuruş yaktı nasıl sizce arkadaşlar

tüpte kararsızım bende düşünüyorum da bilmiyorum performanstı lpg bakımları vs nasıl olur acaba

Geri
Üst Alt