Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 2005 model ıbıza teyp code

akharun

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba
ben arabamı yeni aldım
15 gün olmadı zaten eskiden beri beğeniyordum. Akü başını sökünce cd çalar
şifre istedi doğal olarak arabayı aldığım arkadaş kaybetmiş
servis 70 lira istiyo paradan değil ancak 4 haneli bir şifre için 70 lira
biraz enayi parası gibime geliyo.nerden ve nasıl öğrenirim bu şifreyi bilen varmı

Ankara Ata servisinde ben ücretsiz istemiştim teybin üzerindeki seri noya baktılar oradan şifresini aldılar teybi söküp yapmışlardı herhangi bir cihaza bağlanmadı uzunca bir seri no vardı....

eğer seri numarasını öğrenip buraya yazarsan Eryadan yada başka bir servisten ücretsiz yaptırabilecek biri varsa sana yardımcı olurlar

Valla burdaki servisler şase numarasını istediler hep ama onu verim
şase no :vsszzz6lz5r117354

Arkadaşım sana yardımcı olayım.. Aynı durum benimde başıma gelmişti aküyü değiştirince.. Bende önceki sahibine sormuştum sağolsun şifreyi hatırladı girdim ve açıldı.. Şöyle ki; cd çaların en az 45 dk gibi bir süre açık kalacak eğer yolculuk falan yapıyorsan o şekilde yaparsın ama yapmıyorsan motor çalışır vaziyette 45 dk - 1 saat çalışacak, zaman dolunca kendi kendine şifre girme ekranı geliyor, şifreyi öğrenebilirsen bu şekilde açılıyor.. Ben şansa yola çıkıyordum yolda açık bıraktım tam yoldan gelince şifre girme ekranı geldi :) girdim açıldı... Bence önceki sahibine bir sor şifreyi... Bende ilk önce servise gitmiştim 1 saat açık kalacak sonra şifre girme ekranı gelir demişlerdi..

Zaten şu anda şifre ekranı açıkki.
Girilebiliyor şifre tabi
tabi medyumluk varsa o başka. şifreyi bilmiyor önceki sahibi. Tüm evrakları kitapları yedek anahtarı kaybetmiş hasbam nasıl becermişse.
Bende 14 yıllık araba vardı onun bile bütün evraklarını hala faturasını bile saklamıştım. Herkes özen göstermiyor böyle şeylere

Serviste 25 TL'ye öğrenmiştik çok para istemişler sizden.

Şase no ile oluyormu bilmiyorum ama teybi sökünce teybin üzerinde yazan noya baktılar bende hiç para almadılar 70 TL neymiş teybin kaçı kaçkuruş

Zate ona kızdım ya kardeş. Arabayı alır almaz baskı balatası bitti 500 lira harcadım koymadı koymaz da .
Ama gel görki teyp şifresi gibi kıçı kırık bişe için 70 lira isteyince tepem attı .
Sonra diyolarki servise neden gitmiyosunuz
neytine gidelim çok güzel öpüyolar adamı.

Geri
Üst Alt