Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 İbiza tavsiye

1.4 2015 style var busene lpg taktırdım brc 20000 de taktım suan 32000 oldu lpg de 100 tl 400 atıyorum gayet iyi yanı tek yonu yetkılı servis bakım yapmiyor

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bide gecen hafta istanbul çorlu ulaş git gel 250 falan yol tutu 56 tl gibi total lpg aldim

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

S.a abilerim 2015 1.4 lpg li ibiza almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz çekişi gidişi nasıldır yakıt ne yakarım 1.2 TSi olana maddi durumum yetmiyor 1.4 alırsam pişman olurmuyum.
Topraaam, dümdüz yerdesin. Kayseride güce zaten ihtiyacın yok. Bünyandan Pınarbaşına, Özvatandan Yahyalıya dümdüz :D al bin 1.2 TSI ibiza ile 1.4 atmosferik ibiza Kayseri trafiğinde aynı yakar çok bir oynama olmaz.

Herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum abilerim hayırlısı ile aracı aldığımda bizde stickerlanırız :)

Geri
Üst Alt