Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 İbiza Elegance' a yapılabilecek uygulamalar hakkında bir kaç soru

tko81

Kayıtlı Üye
Merhabalar,

Bende artık aracıma ufak tefek şeyler yaptırmayı düşünüyorum, bu konuda sizlere birkaç sorum olucak,

1- Spoiler orjinal ile yan sanayi arasında çok fark var mı ? kalite olarak, Orjinal spoiler boya işçilik dahil ne kadara mal olur,

2- Spolier taktırdıktan sonra mı folyo kaplama işlemini yapmam doğru olur, spoiler + tavan folyo kaplama ne kadar tutar,

3- Cam filmi yaptırmak istiyorum en düşük tonda ön cam dahil, önerebileceğiniz kaliteli ve uygun yer var mı, kaça mal olur

Yukarda sizlere ilettiğim bu işlemleri kredi kartı ile taksitli olarak yaptırabiliyormuyuz.

Aşağıda yazdığım maddeler sonraki aşamada yaptırmak istediklerim, bunlar içinde görüşlerinizi öğrenmek isterim

4- http://www.dectane.de/product_info....-seat-ibiza-6l-03-08---drl-optic---black.html linkteki farları Türkiye’ de temin edebileceğim bir firma var mı ? varsa fiyatı ne kadardır.

5- http://www.incitas.com.tr/pages/tr-tr/jant/products_alu.aspx?Brand=DOTZ bu linkteki Dotz Hanzo model jantlar hoşuma gitti, firmaya attığım mailde ilerki aylarda stoklarına gireceğini bildirmişlerdi, ama fiyat konusunda bir yorum yapmadılar, aracıma uyumlu olan ölçüler 8,0 x 17 5 x 100,0 olan mıdır. Türkiye’ de bu jantı satan başka firma bulunuyor mu ?

6- 1.4 aracına Chip tunnig yapıran kimse var mı aramızda, sizce yapılan işlem ödenen ücretin karşılığını verebiliyor mu ?

Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler

arabamın tavanını kaplatmış bir kişi olarak tavanla alakalı soruna şöyle cvp veriyim, bence spoilerin aracın kendi renginde kalması araca ayrı bir hava katıyor yani spolileri siyah kaplatmanı tavsiye etmem, sadece tavan 260 tl civarı kaplıyolar, rastgele biryere kaplatmanıda tavsiye etmem eğer istersen benim kaplattığım yeri pm olarak gönderebilirim sana...

Merhabalar,

Bende artık aracıma ufak tefek şeyler yaptırmayı düşünüyorum, bu konuda sizlere birkaç sorum olucak,

1- Spoiler orjinal ile yan sanayi arasında çok fark var mı ? kalite olarak, Orjinal spoiler boya işçilik dahil ne kadara mal olur,

2- Spolier taktırdıktan sonra mı folyo kaplama işlemini yapmam doğru olur, spoiler + tavan folyo kaplama ne kadar tutar,

3- Cam filmi yaptırmak istiyorum en düşük tonda ön cam dahil, önerebileceğiniz kaliteli ve uygun yer var mı, kaça mal olur

Yukarda sizlere ilettiğim bu işlemleri kredi kartı ile taksitli olarak yaptırabiliyormuyuz.

Aşağıda yazdığım maddeler sonraki aşamada yaptırmak istediklerim, bunlar içinde görüşlerinizi öğrenmek isterim

4- http://www.dectane.de/product_info....-seat-ibiza-6l-03-08---drl-optic---black.html linkteki farları Türkiye’ de temin edebileceğim bir firma var mı ? varsa fiyatı ne kadardır.

5- http://www.incitas.com.tr/pages/tr-tr/jant/products_alu.aspx?Brand=DOTZ bu linkteki Dotz Hanzo model jantlar hoşuma gitti, firmaya attığım mailde ilerki aylarda stoklarına gireceğini bildirmişlerdi, ama fiyat konusunda bir yorum yapmadılar, aracıma uyumlu olan ölçüler 8,0 x 17 5 x 100,0 olan mıdır. Türkiye’ de bu jantı satan başka firma bulunuyor mu ?

6- 1.4 aracına Chip tunnig yapıran kimse var mı aramızda, sizce yapılan işlem ödenen ücretin karşılığını verebiliyor mu ?

Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler

1-) Spoiler serviste pahalı mesela ben 1,4 TSI makyajlı araç için sordum 550 TL dediler. Fiberciler ise 175 TL civarında fiyat verdi bence spoilerin orjinal olup olmaması önemli değil çünkü darbe esnasında güvenlik için zayıf noktalar arasına
olmadığından kesinlikle fiber derim.
2-) Her ne kadar piyasada folyo tavan uygulaması artsada kendini çok belli ediyor güzel duruyor tavsiye edebiilirim.
3-) Kesinlikle ziebart gibi uygulama yapan firmalara çektir fiyat olarak yaklaşık 350 TL civarlarında.
4-) Kesinlikle bu farlara acayip derecede bayıldım bu tip makyajlı leona uyan varsa hemen bugün alırım.. Kesinlikle ilk başta bunu al :=) Ama temin konusuna gelince piyasada bulamazsın bek o tip mercekli farları.. Bulabilirsende ben bilmiyorum.
5-) Bilgim dışında
6-) Arabana LPG taktırmayı vs düşünmüyorsan chip uygulatabilirsin. Yaklaşık 15 hp civarlarında güç artışı sağlayabilirsin. Tabiki karşılığını veriyor..

aracın motoru dizelse olabilir ama benzinliyse sadece chiple 15 hp zor gibi serbayım ...

Geri
Üst Alt