Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 İbiza 6J Yakıt Tüketimi Resimli

CanCan11

Forumdan Uzaklaştırıldı
Arkadaşlar uzun uğraşlar sonunda en 100 litre de 5.8 litre ye düştüm :) paylaşayım dedim

02032011008.jpg

ne güsellll, millet kafayı yemek üzere duy devletim duuuyyyyy :p

Abi benimki TSI da değil buralara düşmek çok zor oldu çok :D

NAPTIN LAN !! alp daglarına cıkıp donuste arabaytı bosta mı saldın :D

ya varya allahtan arabamda yol bılgısayarı yoktu sıyıyrdım en cok neye dusurcem dıe:D

Can kastırınca oluyor, ben 1,6 benzin canavarımda da görüyordum ekonomi sapığı olduğum zamanlarda bu değeri ama hiçde keyifli olmuyordu.

Yok be abi :D sakin kullandım :D 3 bin deviri geçmedim cut out u açmadım tıs tıs gittim böyle oldu :D

ya varya allahtan arabamda yol bılgısayarı yoktu sıyıyrdım en cok neye dusurcem dıe:D

Kesinlikle katılıyorum :D

Can kastırınca oluyor, ben 1,6 benzin canavarımda da görüyordum ekonomi sapığı olduğum zamanlarda bu değeri ama hiçde keyifli olmuyordu.

Keyif i yok tabi abi cut outu kapat mıy mıy git zevki çıkmıyor da kitapçıklar doğru söylüyormuş :D 5.8 oluyormuş kasınca :D

Geri
Üst Alt