Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.3 cdti kat boşaltma yardım...

Dizel kat iptali ile benzinliyi çok karıştırıyorsunuz birbirine.. Çok farklı mevzular..

sensorsel bi problem yaşamazsınız.. Ama sakın içini bosalttırmayın.. Downpipe dediğimiz küçücük bi boru parcası bu işin en verimli cozumudur..

Dizel kat iptali ile benzinliyi çok karıştırıyorsunuz birbirine.. Çok farklı mevzular..

sensorsel bi problem yaşamazsınız.. Ama sakın içini bosalttırmayın.. Downpipe dediğimiz küçücük bi boru parcası bu işin en verimli cozumudur..
teşekkür ediyorum bilginiz için.ilk fırsatta yanınıza uğrucam:)

merhaba mehmet bey benim 1.4 tdi cordobanın kat ının içini boşaltmışlar ne olur ne gibi sakıncası var

Geri
Üst Alt