Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.3 cdti kat boşaltma yardım...

Hani dicemki mesela polonun katu senin araca olsa belki ucuza alabilirim ama cins bi durum oldu :(

kat değiştirirsen emisyonu düşürecek bir kat bul yada onu kitabına uydur yakında mtv öyle olursa rahat edersin;)

kat iptali önermiyor gider mustafa eğer düşünüyorsan bi konus kendisiyle nedenini daha iyi açıklar muhakkak çünkü geçen bi rx-8 geldi telefonda upuzun bi msj vardı arkadaşı yazmış kat iptali yaptırsın die mustafa abi mesajı pek sallamadı kat iptalini yapmam dedi illa istiyorsa yapacaktı ama tavsiy eetmiyor o da.

kat değiştirirsen emisyonu düşürecek bir kat bul yada onu kitabına uydur yakında mtv öyle olursa rahat edersin;)

kat iptali önermiyor gider mustafa eğer düşünüyorsan bi konus kendisiyle nedenini daha iyi açıklar muhakkak çünkü geçen bi rx-8 geldi telefonda upuzun bi msj vardı arkadaşı yazmış kat iptali yaptırsın die mustafa abi mesajı pek sallamadı kat iptalini yapmam dedi illa istiyorsa yapacaktı ama tavsiy eetmiyor o da.

anladım sağol kardeşim.

Egsozmarketim com a bakyim ordada fiyatlar yuksek:) bu arada arac diesel oldugu icin kati iptal etsek torku dusurebiliriz ama en mantikli yol orjinal kati iyice arastirip ucuza almak

Egsozmarketim com a bakyim ordada fiyatlar yuksek:) bu arada arac diesel oldugu icin kati iptal etsek torku dusurebiliriz ama en mantikli yol orjinal kati iyice arastirip ucuza almak

yada gözü karartıp içinimi boşaltsam kardeşim ne dersin?

Audı a8 ın katını boşaltıp kullandılar bır sorun olmadı.

Geri
Üst Alt