Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2tsi s&s mi 1.4tsi fr mı ? Lütfen Aydınlatın.

kedikesenfare

Kayıtlı Üye
Herkese Merhabalar,

Foruma yeni üye oldum nereden baksanız 1 aydır seat leon araştırıyorum. Fakat kafama takılan birçok soru var.
Benim için önemli olan hepiniz için olduğu gibi yakıt+performans+görünüş :) İstanbul'da yaşıyorum alacağım araç günde ortalama 30 km yol yapacaktır. Bayilerin hemen hepsini aradım birçoğunu gezdim fakat 1.2 tsi s&s manuel kırmızı hiçbir yerde bulamıyorum sipariş verdim 8 hafta sonra geleceğini belirttiler fakat bu süreç içerisinde kafama takılan bir sürü soru var. Sipariş verdiğim araç 1.2 tsi s&s manuel kırmızı led paket 53 bin liraya geldi ancak kafama takılan 1.4 tsi s&s manuel fr lar var yeni fr larda standart olarak deri kumaş karışımı koltuklar,navigasyon,led paket,fr tamponlar,krom egzoz,fr yay,sunroof,17" fr jantlar var fiyatı 63 bin lira normalde ben 40 bin liralık araçlara bakarken leona hasta oldum 53 bine kendimi zorladım ancak fr ı görünce içim gidiyor sizde 10 bin lira fazla vermeye değer mi fr alırsam 36 ayda 1.2tsi alırsam 24 ayda ödeyeceğim kardeşlerim ve büyüklerim beni aydınlatırsanız çok sevinirim. yani fr diye sırf 10 bin lira verip kendimi çok kasıp fr mı alsam :)

aramıza hoşgeldin birazdan leoncular seni aydınlatır :) zaten fr yok bayyilerde gemi gemi fr yağıyor trye :)

Hosgeldin aramıza ben soyle diyim. Fr un yeri farklı eğer durumun varsa fr al sonradan pişman olursun abi :) senin istediğin fr isine gir bence

SCW ye hoşgeldin kardeşim... 1.2 tsi dsg kullanıyorum yaklaşık 2 yıldır... ben memnunum performans olarak bana yetiyo... 1.2 ve 1.4fr arasında 35 beygir fark var... bu da ciddi bir fark ancak 1.2 ye yazılım attırıp o güçlere ulaşabilirsin... ben olsam 1.2 alırım... aradaki 10bin farkla da yayı jantı sunroofu deri koltuğu filan doldururdum... vergi avantajı da cabası... yakıt olarak çok büyük fark yok ikisi arasında... donanım önemli diyosan dediğim gibi yap performans iyi olsun dersen fr al... şimdiden hayırlı olsun...

SCW ye hoşgeldin kardeşim... 1.2 tsi dsg kullanıyorum yaklaşık 2 yıldır... ben memnunum performans olarak bana yetiyo... 1.2 ve 1.4fr arasında 35 beygir fark var... bu da ciddi bir fark ancak 1.2 ye yazılım attırıp o güçlere ulaşabilirsin... ben olsam 1.2 alırım... aradaki 10bin farkla da yayı jantı sunroofu deri koltuğu filan doldururdum... vergi avantajı da cabası... yakıt olarak çok büyük fark yok ikisi arasında... donanım önemli diyosan dediğim gibi yap performans iyi olsun dersen fr al... şimdiden hayırlı olsun...

Bilgi için çok teşekkür ederim sorun şu ki fr alırsam 1 sene daha maaşımın yarısını o arabaya yatıracağım yani 1 sene daha çekeceğim sıkıntıya değer mi o sebepten ötürü sanırım 1.2tsi kırmızı led paket yeter gibi geliyor ama siz büyüklerimin ve kullanıcıların fikirleri benim için değerlidir.

Sizin durumunuzda ben olsam sıkıntı çekmemek için 1.2 yi alırdım. Cidden maddi sıkıntı yaşamamak lazim...kendinizi zorlayarak hayatı daha da çekilmez bir hale sokmayın.

Sizin durumunuzda ben olsam sıkıntı çekmemek için 1.2 yi alırdım. Cidden maddi sıkıntı yaşamamak lazim...kendinizi zorlayarak hayatı daha da çekilmez bir hale sokmayın.
Çok doğru demişsiniz. Tamamen sıkışarak alıp arabaya canınızın istediği gibi binememek var bir de fiyat olarak bir altını alıp depoya yakiti daha rahat koyup gönlünce binmek var. Ha tabii diğer taraftan bir araba alınca -hele ki sıfır alınmışsa- ileride daha üst versiyonu ile degistirmek ha deyince kolay olmuyor. O yüzden bu dengeyi iyi kurmak lazım .

Hoşgeldin yoldaş valla ben 2 sene maaşımın yarısını verirdim fr al bencede

Benim gözlerim aslında kahverengi güneşe bakınca ela sana bakınca fena oluyor

Geri
Üst Alt