Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2TDI ile dünya rekoru..

Türkiye ye eğitime gelecekmiş , Geldiği yolları ve trafiğini de valizine koysun bi zahmet o zaman :D

Bu tür denemeler daha önce de başka araçlar da yapılmıştı (örneğin peugeot).. Bu denemeler aracın ne kadar az yaktığını göstermek için bir reklam, tanıtım.. O menzili yakalayabilmek için seçtiği güzergah mutlaka araca ivme kazandıracak bir yoldur, ayrıca en önemli husus o menzili sürekli 65-70 km gibi bir sürattte giderek yakalıyor.. Sürekli o süratte gitseniz ve iyi bir güzergah seçseniz sizde o km lere yaklaşırsınız ama sürekli 65-70 ile gidecek sabır varsa tabi :)Bu nedenle Türkiyeye gelmesine gerek yok.. Durum bu kadar basit :)

Gelsin gelsin.. Bırak 2.2 yi Benim Stylance la 5.2 yapsın ben onun karısı olucam, evlenip hollandayada giderim..

Araba zaten green line: lastikler ince ve tasarruf lastiği ( 175 tahminim), süspansiyon düşük, panjur hava girişi kapalı, şanzuman uzun. Sırf bunlardan bayaa bi artı geliyor zaten. Bi de amcam sanmıyorum ki şehir içine girmiş olsun. Bu değerde max. 2-3 tane cold start vardır. E adamların asfaltı da kaymak gibi direnci düşük. Farkettiniz mi bilmiyorum ama kaymak asfaltan mıcır asfalta geçince anlık tüketim değeri direk artmaya başlıyor yol direncine bağlı olarak, aynı şey yağmurlu havalarda da geçerli. Hepsi alt alta konup biraz da adamın olaya hakim olmasıyla sonuç bu. Motoru da sürücüyü de tebrik etmek gerek anca kyardımcı öğeler çok..

Bu adamın kullandığı arabadan hayır gelmez daha. Len arabanın karnını doyurki hasta olmasın ne o öyle tasarruf felan :) Gerçi hoş palavra olmadığı ne malum

Bizede alınacak araç belli oldu seat ecomotive :) kullandıkları araçlar yukarıda belirtildiği gibi farklı özelliklerde sanzıman lastik dişlerine kadar zaten :) Hayırlısı olsun bakalım

adama .ok atmayın yahu:) 2006 km diyor iniş aşağısı yukarısı mı var :)

ben 1.2 TDI CR iyi motor alacam alacam diye boşa demiyorum VEGİ NEREDEYSE BELEŞ MAZOT 2.2 LT daha ne istenir bi arabadan :)

Geri
Üst Alt