Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 yada 1.4 TSI JETTA

Selçuk kardeşim benim kayınbiraderimde var 2012 Jetta... Km si az ve kendisi çok titiz bir insandır... Edirne Toyota Kale Plazanın Müdürlüğünü yapmıştı uzun bir süre... Sonra Ün. teye öğretim görevlisi olarak başladı... Kendisi Tekirdağ da ikamet ediyor... Jetta yı satıp Passat TDI almaya niyetlenmiş... Ama istediği rakamı bilmiyorum...
Tel de görüşebiliriz...
Numaram: 535 288 18 13

Kesin olarak satılık ise yukarıdaki kriterlerede uygunsa rahatsız etmek isterim kendisini..

Selçuk
Yakın zamanda burda bir tanıdık arkadas sıfır jetta comfortline 1.4 tsı araç aldı. Beraber çalıştıkları bir diğer arkadas bizim Leona bindikten sonra bana jettanin içeriye daha cok ses aldığını falan söyledi. Ne kadar doğru bilmiyorum ama bir test et derim.

çöllüm kolay gelsin insallah kendin baktıgın titizlikte bir araç bulursun

Kardeş bizim müdürün arabası satılık siyah renkte 2007 passat,piyasasıda 37.000TL civarı.Jetta aradığını biliyorum ama araç temiz olduğu için yinede söyleyeyim dedim...:)

Geri
Üst Alt