Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 yada 1.4 TSI JETTA

Selcuk abicim 1.4TSI olanlara baktım sahibinden sitesinden adam 51 yazmış zaten sıfırı 51 en iyisi sıfır almak 2.el fiyatları ucuk onlara o para verilmez sıfır alırsınız sorunsuz tertemiz olur. listede bu yazıyor.

Jetta 1.4 TSI 122 PSComfortline51.100 TL

3 ay sıra veriyorlar hasan neden fiyatlar böyle zannediyosun ;)

Selcuk abim Allah gönlüne göre versin, sen aradiğin titizlikteki araci bulursun :)

Jetta güzelmiş. Ben de 40 civarı yeni araç bakıyorum. (30 nakit + 10 kredi). Leon dizel mi alsak, Leon fr mi alsak, ibiza 1.2tsi dsg mi alsak, ibiza cupra mı alsak bilemedim... Eşim kullanacak haftaiçi işe git-gel, diğer zamanlar ben. Jetta da büyük bir araç, zorlanır mı acaba...

Kaça bırakıyor en son?

Bence 45000 e çıkabileceksen Jetta yerine biraz daha düşük modelli Passat tavsiye ederim şiddetle...

Bence 45000 e çıkabileceksen Jetta yerine biraz daha düşük modelli Passat tavsiye ederim şiddetle...

Alper Bey o işe girersek pusula şaşar zira dahada düşük A4 daha da düşük A6 şeklinde..
Karar Jettadır. varsa bildiğiniz araç paylaşırsanız minnet duyarım :eek:key:

Alper Bey o işe girersek pusula şaşar zira dahada düşük A4 daha da düşük A6 şeklinde..
Karar Jettadır. varsa bildiğiniz araç paylaşırsanız minnet duyarım :eek:key:

Selçuk kardeşim benim kayınbiraderimde var 2012 Jetta... Km si az ve kendisi çok titiz bir insandır... Edirne Toyota Kale Plazanın Müdürlüğünü yapmıştı uzun bir süre... Sonra Ün. teye öğretim görevlisi olarak başladı... Kendisi Tekirdağ da ikamet ediyor... Jetta yı satıp Passat TDI almaya niyetlenmiş... Ama istediği rakamı bilmiyorum...
Tel de görüşebiliriz...
Numaram: 535 288 18 13

selçuk doddakiler baktın mı hiç dod da eskihisarda bakarsan yardımcı olurum benim arkadaşım var orda en azın dan gerçekleri söylerler temiz mi degilmi diye

Geri
Üst Alt