Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 yada 1.4 TSI JETTA

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Merhaba Arkadaşlar başlıktada yazdığım gibi temiz kazasız boyasız 1.2 TSI yada 1.4 TSI Jetta Arıyorum en az Comfortline donanıma sahip Beyaz yada Siyah renkte;

Eşinizde, dostunuzda, tanıdıklarınızda yada çevrenizde varsa gelip bakabilirim..

Bütçem en fazla 45.000 TL

Yeni kasa olması Gerekmekte bunun için 2011 model altı düşünmüyorum..

Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.. :eek:key:

hayırdır kendinemi alıyorsun kardeşim? hayırlısı olur inşallah...

Bizim şirketin aracı var. 2010 1.6 tdi dsg, en full ü. 70 bin km. de sanzuman ı indirdi müdürümüz geçen ay. DSG düşünürsen dikkatli ol, artık o modellerde mi, DSG nin genelinde mi nedir, bir sıkıntı varmış hacım...

Bizim şirketin aracı var. 2010 1.6 tdi dsg, en full ü. 70 bin km. de sanzuman ı indirdi müdürümüz geçen ay. DSG düşünürsen dikkatli ol, artık o modellerde mi, DSG nin genelinde mi nedir, bir sıkıntı varmış hacım...

DSG Düşünmüyoruz ama manuelle aynı fiyatta olsa kaçırmazdım kibar Şanzumanlar 7 ileri DSG ler bunu bilip buna göre kullanınca sıkıntı olacağını zannetmem hacım bide VW güvencesi var tabi ses geliyor dedinmi değiştiriyor adamlar kavramayı hatta şanzumanı onlarda full yetki almışlar Almanyadan :eek:key:

Selcuk abicim 1.4TSI olanlara baktım sahibinden sitesinden adam 51 yazmış zaten sıfırı 51 en iyisi sıfır almak 2.el fiyatları ucuk onlara o para verilmez sıfır alırsınız sorunsuz tertemiz olur. listede bu yazıyor.

Jetta 1.4 TSI 122 PSComfortline51.100 TL

Geri
Üst Alt