Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1,2 tsi

hayır abicim bişey yok, Volkan asker olmadan önce Fenerde buluşma falan olurdu artık böyle şeyler yaşayamaz olduk. Sen gitmeden bi toplanalım derim.

Yiğit, sen de bahsetmiştin arada bi toplanalım Fenerde diye. Ayaklandıralım milleti ama bu 1,2 tsi konusunda bişey çıkmaz ona göre :D

hayır abicim bişey yok, Volkan asker olmadan önce Fenerde buluşma falan olurdu artık böyle şeyler yaşayamaz olduk. Sen gitmeden bi toplanalım derim.

Yiğit, sen de bahsetmiştin arada bi toplanalım Fenerde diye. Ayaklandıralım milleti ama bu 1,2 tsi konusunda bişey çıkmaz ona göre :D

Tabiki abi toplanalım

bak ya konumu beğenmiyorlar öyle olsn abi yazdm bir yere

Bu küçük hacim fazla verimlilik az emisyon olayının şeyini çıkartacaklar gibi geliyor bana...

bak ya konumu beğenmiyorlar öyle olsn abi yazdm bir yere

aga konunu beğnmemek değil dağıtmamak olarak algıla. millet merak edip 1,2tsiye bakacak aradan bi kılçık çıkmış buluşalım falan... Ben direk onu düşündüm.

Geri
Üst Alt