Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 TSI Yarım Depo 410 km şehir içi bence muazzam

Ben 880km yaptım 130km sabit hızla konyaya git gel :) 30km gider dediğinde benzin aldım. :) hız sabitleyici açıktı. :)

Edit: Bolu Tüneli'nde çok yakıo araç ya. Geri dönüşte de bolu tüneli bitiminde bırakınca 140 - 150 yapıo :)

şehir içi ama nasıl bi şehir içi trafiği.. :)

benim bilgisayar mı yanlış ya o yakıt tüketimi 9.4 ten aşaya inmedi hiç. sözde karma 6.2 flan diodu. ben 7 ye razıyım 9.4 yazıo. bi ara 10 küsürdü =) ferrari bile 17 yakıyo yakalıcam sandım bi ara =) biraz devirli kullandım aracı seri kalkkış 6 bin lerde vitesler flan depoya 400 -450 arsı ya gitti ya gitmedi =) tabi 110 u geçmeyip hız sabitleyip 3 bin devirde vites değiştirince 800-900 çok rahat gidiyor =) Keşke benzin 1 lira flan olsa 50 tl ye depo dolsa ne güzel olurdu. basmadan hız yapmadan seri kalkmadan kısa mesafede araç sollamadan hiç bi zevk vermiyor ki leon kullanmak =))

bosuna yol bılgısayarına flan bakıp kafa karıstırmayın.Fulleyın gezıp dolasın gırın benzıncıye kac lıtre alyosa ordan hesaplayın ortalamayı asıl hesap kıtap o dur :)

Sen Tüketim/performans oranına bak: tüketim rekorum 5.8Lt/100km (site üyelerinden şahit vardır:D) 275hp, 408Nm :D:D
)

maşallah de =D ben çok yakmasın diye bmw 1.16i almıştım sonradan farkettim ki 1.20i daha az yakıyormuş ve daha performanslı =)

Geri
Üst Alt