Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 tsi yardım

Fatihcenk

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar herkese merhaba,
Bu hafta 2017 1.2 tsi style araç aldım ve ilk defa leon um oldu. Bir kaç konuda desteğinize ihtiyacım var.
1. Araç kitlendiğinde aynalarım katlanmıyor ( 5 sn basılı tutsamda)
2. Camlar da aynı şekilde kumandadan kapanmıyor
3. Geri viteste sağ ayna aşağı bakmıyor
Not: belki de aracımın modeli bu özellikleri barındırmıyor size sormak istedim teşekkürler

Hocam üyelerimiz bölümünden ilk önce kendinizi tanıtır mısınız ?

Sitemizde konu açabilmeniz ve yardım alabilmeniz için "Üyelerimiz" kısmında kendinizi tanıtmanız zorunludur. Aksi taktirde açtığı konu kilitlenecek, yardım edilmeyecektir.

Zannederim bu bahsettiğiniz özellikler vagcom aracılığı ile açılacaktır . Vagcom Nedir ? konusuna bir göz atın dilerseniz .

Hoş geldiniz şimdiden.

Ayarlar menüsünden kontrol edin kapalı olabilir özellikler

bende yeni aldım style ayna inmesi için soldaki ayna ayarlama düğmesi R de kalması gerek geri vites için

16466f5afbb94ea2804031936bab4265.heic
c5a2f895aaa93228a308f188b79d7495.heic

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Hayırlı olsun tüm ayarları açtım ve r de duruyor fakat geri vites takınca ayna yukarı kalkıyor anlamadım. Bir de anahtardan aynaları kapatabiliyor müsünüz?

Sağolsın sanada hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin .Bende sorun yok dediğim bütün özellikler çalışıyor.Ayna için bi kitapçığa bak istersen sayfa 142 belki tekrar ayar yapman gerekebilir. Birde bişey sormak istesim ben aracı aldığım ilk gün farlarda buğu oldu sizde de mevcutmu?( aracı akşam sürdükten sonra parket soğuk havada sonra bi 20-25 dk sonra farlara bak varmı birşey? Araç 2 kere servise girdi bişeyler yapıldı ama geçmedi servisten cevap bekliyorum)

Sağolsın sanada hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin .Bende sorun yok dediğim bütün özellikler çalışıyor.Ayna için bi kitapçığa bak istersen sayfa 142 belki tekrar ayar yapman gerekebilir. Birde bişey sormak istesim ben aracı aldığım ilk gün farlarda buğu oldu sizde de mevcutmu?( aracı akşam sürdükten sonra parket soğuk havada sonra bi 20-25 dk sonra farlara bak varmı birşey? Araç 2 kere servise girdi bişeyler yapıldı ama geçmedi servisten cevap bekliyorum)

forumda da yazdım: Far buğu yapma (Cupra led far)

Sorun devam ediyor arkadaşlar.Servise, Seata ve ispanyaya yazdık bakalım ne olacak.

Far buğu yapma (Cupra led far) | Sayfa 4 | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Amin hepimize inşallah.
Valla buğu sorunu eski aracım Honda da olmuştu ve sıfır olmasına rağmen çok uğraştırmıştı fakat tek tarafta olmuştu. Servis mantıklı bir açıklama yapar ve düzelir umarım

Geri
Üst Alt