Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 TSI Yarım Depo 410 km şehir içi bence muazzam

almir

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar evim Ankara Ümitköyde 410 km yaptım ve yarım depo yedi bence süper bir tüketim hoş kalan yarım depo 410 km yapmaz belki ama tahminimce 720-750 arası gider gibi. 1.2 TSI almak isteyenlere duyurulur bu konfor bu performans bu ekonomi başka hiçbir benzinlide olamaz. :eek:

depo olarak hesaplamak dogru degıl,yolu yaptıktan sonra bosalttıgın kadar doldurursan hemen depoyu ne bılgı almıs olursun tuketımle ılgılı

beniim arabada 7.1 ortalamaya sahip üstelik 1.4 180 bg cupra almak isteyenlere duyrulur

çok dikkat edince ben yarım depo ile 500km gidebiliyorum. bu aralar gaza gelmiş durumdayım hiç sarfiyata bakmaz oldum...

Depo zaten yarısına gelene kadar yavas yavas iner daha sonra diğer yarıda bitmeye yakın baya bi hızlı iner

İlk yarıda 500km yapıyorsan ikinci yarıda 300 yapıyorsun :D Hemen düşüyor ibre çünkü

500 km yi geçince şükrediyorum...ortalama 20-25 km hızla sıkışık trafikte sabah 4 km git akşam 4 km gel yapıyorum ortalamam genelde 9lt/100km

bu şartlarda yakıt normal mi? soguk motor sabah kısa mesafe sıkışık trafikte olur o kadar deyip avutuyorum kendimi...sizce normal mi?

aldım alalı 550 km den fazla gidemedim...bu ortalamayı tuttururken cevreyolu vs.. gibi güzergahlardanmı gidiyosunuz...?

Ya nasıl 1.4'le 700-750km gidiosunuz :) Biz aldığımzdan beri en fazla 440km gidebildik en fazla :)

devri 3000e getirmeden kullan sakin sakin, frene en az basacak modu yakala o 440 km gittiğin menzili 2 ile çarp bu kadar basit Umut.

Geri
Üst Alt