Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1,2 tsi ya jant 17 mi 18 mi tavsiyeler öneriler?

18" iyidir..
17" alırsanız ilk günün akşamı hariç ertesi sabahtan itibaren küçük gelicek zaten gözünüze jantlar..

kule gergisiz 18"-19" piste çıkılırsa yarım saatin sonrasında o araba çekiciyle gider zaten servise..

yıgıdo pıste cıkacak araca 18'' janttan kule gergısınden once baska seyler lazım:hosgeldin:jant kule gergısı sona kalır

yıgıdo pıste cıkacak araca 18'' janttan kule gergısınden once baska seyler lazım:hosgeldin:jant kule gergısı sona kalır

abi hepsini yazsınmı şimdi konu jant olunca sadece konuyla ilgili olanı söyledi:D ulen bende olmasam harcıcaklar senipuhaha

Bu yollara, bu kadar yanlış lastik yanağı modası, sanırım, Çindeki ucuz lastikler yüzünden yerleşti...

Bu konuda cok haklısınız aracı aldıgımdan bu yana brıdgestone kullanıyorum daha ne yanak yardım ne balon yaptı sureklı olarak ıstanbul trafıgınde uzun yolda kullanıyorum balık hobım oldugundan dolayı arazıye arasıra gırdıgım oluyor hatta 3 hafta ıcerısınde 3500 km kadar yol gıttım lastıklerın degısım zamanı gelıyordu yınede bır sıkıntı yaratmadı

Ince yanak lastık alıyorsanız uzakdogu mallarından uzak durun uzakdogu malına verecegınız para ıle lassa ımpetus sport alın cın malı lastıklerden 3 takım eskıtecek yınede lassaya bırsey olmayacaktır.Aradakı farkı anlamanız ıcın uzakdogu ıle lassanın yanak kalınlıklarına bakmanız yeterlı

Kendı aracımda 17'',18'',19'' jant ve lastık kullandım bır sıkıntı ıle karsılaşmadım jant alırken mumkun oldugunca cın malı uretım yerı bellı olmayan lastıkcının tavsıye ettıgı ucuz mallardan uzak durun hafıf kalıtelı pıyasada bılınen bır marka jant alırsanız uygun lastıkle gul gıbı kullanırsınız.

Ya rakadaşlar jant belli keskin tuning kt 4
ebatta takıldım gelen cevaplara bakıyorum kuvvetle muhtemel 18 olacak davlumbaza sürtmemesi için lastik ne olacak 35 yanak değilde 40 yanak daha ii geliyor bana sizce?

Ya rakadaşlar jant belli keskin tuning kt 4
ebatta takıldım gelen cevaplara bakıyorum kuvvetle muhtemel 18 olacak davlumbaza sürtmemesi için lastik ne olacak 35 yanak değilde 40 yanak daha ii geliyor bana sizce?

Yalnız ofsetli jantta kalın yanak güzel durmaz.

Geri
Üst Alt