Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1,2 tsi ya jant 17 mi 18 mi tavsiyeler öneriler?

3.5luk yayla 5lik yay arasında 1cm kadar farkettiğini düşünürsek 5 daha mantıklı geliyo bana.....

yiğido sendeki yay 3.5 muydu:rolleyes: 5 gibi duruyor çok aşağıda sanki başka bi şeymi yaptın:)

başka bişi yapmadım.. :)
arabamda rahat 45K km'dir yay var abi ve arabam yatan bi araba değil bu sebeplerden diğer 3.5'lardan daha alçak..

Benim düşüncem;
18" görünüş olarak çok güzel duracak ama hem performans olarak düşer hemde yakıt olarak hissedilir oranda artar. Nasıl kullandığını bilmiyorum ama tabanı geniş olacağından sert viraja girdiğinde arabanın virajda kaymasını sağlar. ama ben performanslı kullanmam arabam güzel dursun yolda da gitsin diyorsan TSI motor hertürlü taşır...

hiç bişi olmaz tak 18 i dewam 17 küçük kalıyo bnm düşüncem adam 18 .90 hp arabaya koyuyo

Benim düşüncem;
18" görünüş olarak çok güzel duracak ama hem performans olarak düşer hemde yakıt olarak hissedilir oranda artar. Nasıl kullandığını bilmiyorum ama tabanı geniş olacağından sert viraja girdiğinde arabanın virajda kaymasını sağlar. ama ben performanslı kullanmam arabam güzel dursun yolda da gitsin diyorsan TSI motor hertürlü taşır...

bence tam tersi olur abartılmamış kalınlıkta kaliteli bir lastikle her sertlikteki virajda yol tutuş daha iyi olur.

Geri
Üst Alt