Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 TSİ toledo nasıl arkadaşlar?

OMERFARUK

Kayıtlı Üye
Kullanan ve bilgisi olan arkadaşlar Performansı,yakıt tüketimi,konforu vs hakkında bilgi verebilirler mi?

Kullanan ve bilgisi olan arkadaşlar Performansı,yakıt tüketimi,konforu vs hakkında bilgi verebilirler mi?
Kesinlikle al bin kullan, sadece 16 jant 45 yanak lastik ve sert süspansiyon beni üzdü. lastik jant değişimine gideceğim. onun dışında sınıfının en iyilerinden rapid ve toledo. 1.2 tsi toledo da gayet verimli ve tasarruflu.

Kesinlikle al bin kullan, sadece 16 jant 45 yanak lastik ve sert süspansiyon beni üzdü. lastik jant değişimine gideceğim. onun dışında sınıfının en iyilerinden rapid ve toledo. 1.2 tsi toledo da gayet verimli ve tasarruflu.

yakıtı nasıl peki,lpg olmuyor değil mi bu araçlara?

tsi motora lpg= Lpdi (sıvılaştırılmış lpgyi silindirlere aktarma)
yukarıdaki takılıyor, gayet de tasarruf sağlıyor tamamen tüpten tüketiyor. diğer sistemlerin hepsi kandırmaca.

ben aracıma lpg uygulattım yaklaşık 12 yıldır sorun yok ama sıvı olan değil normal lpg yani 200tl verdim sıvı 6000tl idi burdan 500km yi benzin ve gaz dahil 105tl gittim hızım yüksek idi sürekli ayrıca 4 kişi ve bagaj dolu yani bence 2000tl lik lpg de iş görür ama karar sizin
[doublepost=1503337416,1503053532][/doublepost]
ben aracıma lpg uygulattım yaklaşık 12 yıldır sorun yok ama sıvı olan değil normal lpg yani 200tl verdim sıvı 6000tl idi burdan 500km yi benzin ve gaz dahil 105tl gittim hızım yüksek idi sürekli ayrıca 4 kişi ve bagaj dolu yani bence 2000tl lik lpg de iş görür ama karar sizin
2 yıl yazacaktım 12 yazmışım kusura bakmayın 2 yıldır sorun yok ben cok memnunum dün 450 km yol yaptım lpg 92tl doldu

[doublepost=1503337416,1503053532][/doublepost]
2 yıl yazacaktım 12 yazmışım kusura bakmayın 2 yıldır sorun yok ben cok memnunum dün 450 km yol yaptım lpg 92tl doldu
Hangi LPG kitini taktırdınız? Araç şu an kaç km'de?

Merhabalar.
Benim aracım da Toledo 1.2tsi 110hp 2016 model. Bende ekonomist arkadaşım gibi lastik ve süspansiyon sertliğinden rahatsızım biraz. Bozuk yollarda sıkıntılı olabiliyor. Yol tutuşu performansı güzel. Ortalama uzun süreli yakıt tüketimim 5.8 oldu en fazla. Tüp taktirma gereği duymadım.

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
Geri
Üst Alt