Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 Tsi Sport Coupe 34-TU-0988

FB10ur

Kayıtlı Üye
Selam Arkadaşlar;

Yaklaşık 1.5 ay önce İbiza 1.2 tsi SC ile aranıza katıldım.

Aracım 2011 model 63 binde beyaz renkli İbiza Sc, alır almaz eryada periyodik bakımını gerçekleştirdik,hemen akabinde detaylı temizliğimizi pasta cilamızı yaptık.
İşin Modifiye kısmına gelince sade görselikten yana olduğum için yapacağım işlemlerde sade olacaktır.
App plakamızı,pleksi plakalığımızı taktık,
Ortadan sona kadar düz boru çekerek sona spor tip susturucu montajını tamamladık.
Bal peteği panjur siparişi verdim bekliyorum. Cupra tampon çok aramama rağmen bulamadım maalesef.
Marşpiyeller konusunda çok kararsız kaldım bir yanım sök diyor bir yanım kalsın :)
Herkese Kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim

Bunun haricinde acilen sarı sislerden kurtulacağım :)
IMG_0128_zpso6djokyh.jpg
IMG_0129_zpst2wkxy3h.jpg
IMG_0130_zpsmmfrs5wh.jpg
IMG_0132_zps2x03yhim.jpg

Buda Bonus olsun bir önceki Aracım 147 1.9 q2
7a4d2de9-9c9b-4388-9d31-517f366fe2d0_zps0smvg3zz.jpg

sticker yok :) gerçi bizde de kalmadı eve varınca yollim sana :) maşallah rabbbim kaza bela vermesin

hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermesin onur kardeşim marşpielleri sökme şekil duruyo benden sana tavsiye ;)
Teşekkür ederim cümlemize kazasız belasız sürüşler.
Marşpieller konusunda kararsızdım ama olumlu yorumlar fazla olunca kalacak gibi görünüyor :)

Selam Arkadaşlar;

Yaklaşık 1.5 ay önce İbiza 1.2 tsi SC ile aranıza katıldım.

Aracım 2011 model 63 binde beyaz renkli İbiza Sc, alır almaz eryada periyodik bakımını gerçekleştirdik,hemen akabinde detaylı temizliğimizi pasta cilamızı yaptık.
İşin Modifiye kısmına gelince sade görselikten yana olduğum için yapacağım işlemlerde sade olacaktır.
App plakamızı,pleksi plakalığımızı taktık,
Ortadan sona kadar düz boru çekerek sona spor tip susturucu montajını tamamladık.
Bal peteği panjur siparişi verdim bekliyorum. Cupra tampon çok aramama rağmen bulamadım maalesef.
Marşpiyeller konusunda çok kararsız kaldım bir yanım sök diyor bir yanım kalsın :)
Herkese Kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim

Bunun haricinde acilen sarı sislerden kurtulacağım :)
IMG_0128_zpso6djokyh.jpg
IMG_0129_zpst2wkxy3h.jpg
IMG_0130_zpsmmfrs5wh.jpg
IMG_0132_zps2x03yhim.jpg

Buda Bonus olsun bir önceki Aracım 147 1.9 q2
7a4d2de9-9c9b-4388-9d31-517f366fe2d0_zps0smvg3zz.jpg
Marşbiyel leri sokersen talibim abi tampon konusunda golf 7 difizoru ne bi bak derim

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt