Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 TSI Şıkırtı Sesi

Dostum aynı durum bendede var doğuş servis ve kayadibi servise kıyı kose baktılar arabayaa ama sesin normal olduğunu ve sanzimandan geldigini söylediler ama çok sınır bozucu hak veriyorum sana

bu durum var doğru ama doğal olan dsg de bu ses olmasıdır dsg lerde bu ses duyuluyor fakat manulede olmaması lazım.

peşine düş koray bak geçenlerde bir konu vardı direkt sıfır km ile değiştiriliyor diye pasif kalma biz yine sana gönlünü rahat ettirmek iiçin şunu söyleriz seatlarda tıkırtı şıkırtı olur takmamak gerek ama sen yinede peşine düş belli olmaz belki sıkıntılı birşeydir bilye falan olur allah korusun hız yaptıgında sıkıntı verir

Evet Onu Bende Gazetede Okumuştum..Sonuçta Daha 10 Günlük Araba Önemli Bir Agrızaysa Tabiki Değiştirtme Taraftarıyım Fakat Normal Birseyse de Garanti Kapsamından Yapılmalı Diye Düşünüyorum ki Zaten Ben Aracı Sert Kullanan Biri Degilim Sakin Kullanımda Böyle Bi Sıkıntı Düşündürdü Beni Baya

Geçmiş olsun tekere taş,vida vs girmiş olmasın buda bir ihtimaldir.Ama götür servise baksınlar yoksa hakkını ara kesinlikle

Tekere çakıl sıkışınca asfaltta benzer bir ses (şıkırtı) yapar... cam açıkken rahatlıkla sesi duyar ve rahatsız olursunuz. lastiklere bakmışsanız sorun yok. o zaman sesin kaynağına ulaşmak lazım. geçmiş olsun... kolay gelsin...

Benden de kapalı garaja girince park esnasında sesin yankılanmasından duyuyorum şıkırtıları vites atarken veya gaza aniden bastığımda falan oluyor tsi larda oluyor sanırsam bu şıkırtılar triger olmayıp zincirli sistem olduğundan dolayıda olabilir bir nebze:) motoru alturda dinletmiştim bir sorun yok demişlerdi. Bu sesler sadece dur kalklarda park manevralarında çok düşük hızlarda duyuluyor bende

Benden de kapalı garaja girince park esnasında sesin yankılanmasından duyuyorum şıkırtıları vites atarken veya gaza aniden bastığımda falan oluyor tsi larda oluyor sanırsam bu şıkırtılar triger olmayıp zincirli sistem olduğundan dolayıda olabilir bir nebze:) motoru alturda dinletmiştim bir sorun yok demişlerdi. Bu sesler sadece dur kalklarda park manevralarında çok düşük hızlarda duyuluyor bende

Ahmet İhmal Etme Kesinlikle Gönder Bugün 3 Tane Usta Kullandı Arabayı Test Etti Yanında Oturdum 3ününde Hepsi Söyledi Bir Sıkıntı Oldugunu Ama Ne Oldugunu Anlamadılar Yarın Arabayı Bırakıcam Tekrar Şekerpınarında Dogus Otonun Genel Merkezi Varmıs Sanırım Araba Oraya Gidecek Onlar Bakacak Arıza Büyükse Sanırım Araba Değişecek Bilemiyorum.

vakit kaybetmeden git doğuşun ana merkezine kardeşim 15 günün dolmasın

Ahmet İhmal Etme Kesinlikle Gönder Bugün 3 Tane Usta Kullandı Arabayı Test Etti Yanında Oturdum 3ününde Hepsi Söyledi Bir Sıkıntı Oldugunu Ama Ne Oldugunu Anlamadılar Yarın Arabayı Bırakıcam Tekrar Şekerpınarında Dogus Otonun Genel Merkezi Varmıs Sanırım Araba Oraya Gidecek Onlar Bakacak Arıza Büyükse Sanırım Araba Değişecek Bilemiyorum.

Bende pek o tarz sorun olduğunu sanmıyorum dediğim sesler sadece kapalı ortamda 1.viteste duyulan şeylerdi çekişte hızlanmada en ufak bir problem yok ki bugün arkadaşa arabayı verip onun a1 1.4 tsi dsg sni alıp eve geldim aynı garajda aynı sesler onda da duyuluyor:) Bakımda kesin göstericem ama teşekkür ederim ilgilendiğin için:)

Bu arada tdi da dsg den soğumama rağmen tsi da dsg gerçekten muhteşem birşey kullanmayanlar bi denesin bundan sonraki aracım %80 dsg olabilir yemişim tıkırtısını pıtırtısını:)

Ahmet Rica Etsem Aracını Düşük Devirde 2. Viteste Bi Dinlermisin Sol Ön Taraftan O Ses Gelecekmi..Camın Açık Olması Gerekiyor Duyaiblmen İçin.Varsa Eger Bi Ses Benide Bilgilendirebilirmisin.Bugün Gitti Araba Doğuş Otoya Normal Demişler.Ama Hala İçime Sinmedi.

Geri
Üst Alt