Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

1.2 TSI Şıkırtı Sesi

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında Koz tarafından paylaşıldı.

1. Koz

Koz SCW Üyesi

25
    1
    3
    Merhaba Arkadaşlar Bugün 1 Saat Önce Okuldan Dönerken Arabanın Sol Ön Lastıgınden Şıkırtı Sesi Almaya Basladım 1. ve 2. viteste yapıyor rolantidede yapıyor debriyaja basınca da hissedebiliyorum şıkırtıyı arabamı daha gecen hafta cuma aldım.rot mu baskı balatamı nedir bilgisi olan varmı?yada böyle bi sorun yaşayan

2. sourson

sourson SCW Üyesi

659
    96
    28
    şıkırtı mı :) takmamak lazım hafif ses geliyo arada bi olur öyle şeyler düşünme gitsin
    ben öyle yapıyom ne tıkırtı var ne şıkırtı :)

3. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    zincirden geliyor olabilir normaldir

4. Koz

Koz SCW Üyesi

25
    1
    3
    Yok Baya Böyle Bilye Sesi Gibi Hiç Yapmamıstı Böyle Birsey.Yarın Eryaya bi götürcem de Sorunu Çözemedim

5. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    inşallah önemli bir şey değildir.

6. Koz

Koz SCW Üyesi

25
    1
    3
    Valla Biraz Moralim Bozuldu Acıkcası da Bakalım Yarın Ne Diyecekler.

7. kenany

kenany SCW Üyesi

157
    15
    18
    Dostum aynı durum bendede var doğuş servis ve kayadibi servise kıyı kose baktılar arabayaa ama sesin normal olduğunu ve sanzimandan geldigini söylediler ama çok sınır bozucu hak veriyorum sana

8. Koz

Koz SCW Üyesi

25
    1
    3
    Valla Mecbur Geçecek O Ses 10 Gün Oldu Arabayı Alalı Bırakırım Geri Napıyolarsa Yaparlar=)

9. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    peşine düş koray bak geçenlerde bir konu vardı direkt sıfır km ile değiştiriliyor diye pasif kalma biz yine sana gönlünü rahat ettirmek iiçin şunu söyleriz seatlarda tıkırtı şıkırtı olur takmamak gerek ama sen yinede peşine düş belli olmaz belki sıkıntılı birşeydir bilye falan olur allah korusun hız yaptıgında sıkıntı verir

10. 37fbli

37fbli SCW Üyesi

3.270
    28
    48
    geçmiş olsun servise kesinlikle göster çok ses varsa ihmal etme daha 10 günlük aracın

Sayfayı Paylaş