Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 TSI Rodajda Yakıt Tüketimim

AlperMertKocak

Kayıtlı Üye
benim leonda en son 5,8 görmüştüm 1,2 tsı

ataşehir biraz dağa kalıyo yukarı doğru çıkmasam bende o değerleri rahat görürdüm.
leona göre sizinkide iyiymiş :)
benim değer düz yolda iken böyleydi..gelin arabsıydım gelin indikten sonra değerim 19,7 idi 20 km yatıktan sonra araç kendi değerine(7,0)anca inmişti...

ortaladım diyosun yani :D salı günüde salı pazarına takıldım bizim burda tarihi salı pazarı var dur kalk dur kalk 25 e kadar çıktım eve geldiğimde 10 du ortalama bende onu düzelttim işte :D

Walla süper tüketim yeni bi araç için

stock 1.2 çokk rahat görebilir düz yolda bu değerleri. yokuş iniş çıkış varsa normal ama. Ben sabiha gökçene gittim bahçeşehirden. 70-80 km 4.1 yakmıştım 90 sabitle. yalovaya gidiş geliş 5.2 yakmıştım 110 sabit bi 3 dk filan 160la gitmiştim. 1060 km yapmıştım bi depoyla çeşmeye giderken temde 132 sabitleyicide. temden sonra 110 sabitleyicide. performansına göre en az yakan araç.. 1.2 80hp corsadan bile az yakıyo tsilar :D

Bu halimle bile 7.0-6.8 arası geziyorum ve arada gazlamama rağmen

düz yol pek gitmedim eve 20 dk da gidiyosam 10 dk sı trafikte ve ışıkta geçiyo ama senin değerlerinde bayaa bi iyi

Geri
Üst Alt