Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 TSI Motorda Gürültülü Çalışma

Arkadaşlar aynı sorun bende de uzun zamandır var. 15bin bakımında götürdüm servis önemli birşey yok normal sorun olmaz vs. dedi geçiştirdi. Geçen gün o ses arabayı çalıştırınca başladı ve susmadı ben de video olarak kaydettim ve dayanamayıp bi arkadaşımla arabayı Doğuş Maslak Power Center'a gönderdim... Sağolsunlar arabanın yanına bile yaklaşmadan 15 gün sonra gelin bakamayız işimiz gücümüz var dediler. Yani bi ilgilendiler ki anlatamam. Hatta ben tekrar aradım biraz zorladım bizim de işimiz var biz de yoğunuz vs. gibi bahanelerle sağolsunlar 13 güne kadar indirdik randevu süresini :)

Neyse sonra arabayı aldığım satış temsilcisi Aygüv Oto'yu aradım problemi telefonda anlattım zaten karşılaştıkları bir sorun olduğunu belirtip hemen arabayı getirmemi istediler. Az önce bıraktım sanırım bir süre araba onlarda kalacak. İnşallah çözerler....

Doğuş Oto'ya da yazıklar olsun diyorum başka da birşey demiyorum... Allahtan Aygüv'deki arkadaşlar daha samimi ve yardımcı oluyorlar da ilgilendiler...
Umarım sorunu da çözebilirler...

Geri
Üst Alt