Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 TSI mı Yoksa 1.6 TDI mı ?

Dediğim gibi o noktada bir bilgim olmadığı için varsayım yaptım ama diğer bilgiler tüm otomatiklerde faydası görülebilecek şeyler bence,bir de aslında DSG yapısı gereği tiptroniklere daha yakın olmasına rağmen bence tam otomatik gibi kullanımı düşünülmesi gereken bir şanzıman, bazı küçük detaylara dikkat edilirse çok uzun yıllar sorunsuz da binilir, evet adı çıkmıştır DSG sorunlu diye (hatta sırf kafamda onu aşamadığım için şu anda 1.2 Style yerine FR kullanıyorum :p) ama gerçekten sorunlu olsa VAG bu kadar büyük bir risk alıp da inatla üstüne gitmez, en azından bir süreliğine piyasadan çekerler falan, yani aslında güvenle kullanılabilir ama ben arabayı alana kadar emin olamamıştım, bir de bu sefer düz alacağım dedim, pişman da değilim ayrı mesele :)

Ah be kardesim hatun manuel surebilse dk düşünmem alirim manuel ama bizim skintimiz baska :)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt