Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 TSI Maximum Speed ( Son Hız )

keşke son hızı fotoğrafladıktan sonra bir de anlık yakıt tüketimini fotoğraflayabilseydiniz....

ne kadar yakıyordu acaba araç o hızla giderken...

bu arada o yokuşun resmi de burda buyrun. ben 200.le giderken bakın beni geçen araca...hem de sağdan geçiyor, selektör bile yapmadı.:D:D:D:D El elden üstündür dedik... hadi selametle dedik, adam uçtu gitti...çuuuvvvv...:eek:

ocsqr.jpg

Ekli dosyalar

• ocsqr.jpg
    ocsqr.jpg
    81.7 KB · Görüntüleme: 109
denemeye değer:eek:key: düşünmesi bile heyecan veriyor da arkadaşlar haklı yakıt ibresi ne alemdeydi acaba :eek:

17 yakiodu son gazda iste o hizda. Yalniz benim gittigim yokus o degildi. Etrafi yesillik degildi :)

Maşallahı var bizim araçların Murat o dediğin yolu çok iyi biliyorum yanlız bende hiç beklemiyordum 227yi gerçekten çok iyiymiş:) o tarz bir düzlükte deneme şansım olmadı ben en fazla 215i görebildim:)

Yokuş aşşağıya yapması normal...Düz yolda bu hıza çıkmaz tahminimce...

Yokuş aşşağıya yapması normal...Düz yolda bu hıza çıkmaz tahminimce...

1200kg ve 105hp bir araç düz yolda 215 üzerine çıksın, sahibinin istediğini yaparım. 18jantlardan sonra araç 210 yaptığı yerde 195'te kalıyordu. bu jantlarla 225 yapınca baya sevindim yani :) 16 jantlar olsa düşünemiyorum. Tabi yolun sonundaki virajı dönemezdim 16larla :) ve tuhaf olan şu ki 140 gibi 5'e attım, yanımda dayım vardı onla laflarken bi baktım 206 yazıyo sonrasında da deneyim dedim. Hazırlanmış birşey yoktu :) birde normalde son hız denerken 4.vitesi 188'de bitirip 5'e atıyordum ve daha iyi gidiyordu öyle birşey yapmadan 5'te yürümesi şaşırttı beni :) jantların tanesi 12kg

Turbo şişmedimi görmek mümkün bence. şöyle 180-200 gibi sabit kalıp , bi süre sonra yüklenince araba gazı yiyo , yoksa sürekli ivmelenmede tıkanıyo araba...

vaybe 1.2 tsi aractan bu hız cok ıyı bır rakam maşallah yanı çok ıyı bır deger bır kez daha gurur duydum LEON la:D

1.2 tsi ile neredeyse 230 km/h çok güzel bir rakam..

Geri
Üst Alt