Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 TSI leonlar çoğalıyorr...

merak etme 2 tane olunca pek fark etmıo tek olsaydıda kocamn bı kafa taksaydım oraya :D

Yeni nesil kuş serisi, Leon puhaha

ayberkcım bılgıne saygım var ama 1p leon olsun 1p cupra olsun ıbıza olsun ıbıza cupra olsun cogu kısının hatta herkezın begenısını toplayan bı arac ve arabalardan anlayan olsun anlmayan olsun herkezın begenısını kazanmıs motor guclerıde en az rakıplerı kadar ıyı ve kalıtelı olan bu araclar hakkındakı dusuncelerıne hc kaılmıyorum valla:confused::confused::confused::confused:

ayberkcım bılgıne saygım var ama 1p leon olsun 1p cupra olsun ıbıza olsun ıbıza cupra olsun cogu kısının hatta herkezın begenısını toplayan bı arac ve arabalardan anlayan olsun anlmayan olsun herkezın begenısını kazanmıs motor guclerıde en az rakıplerı kadar ıyı ve kalıtelı olan bu araclar hakkındakı dusuncelerıne hc kaılmıyorum valla:confused::confused::confused::confused:

Aracın fiyat/performans/kalite konusuna lafım yok zaten Şemun :)
Benim dile getirdiğim kısım tamamen şahsi. Hiç beğenmiyorum. Evet beğenen çoğunlukta. Ama işte benim beğenime ters bi olay bu. Herkesin altında olan bi araba bence güzel değildir, özel hiç değildir.
Benzer şekilde. C Mercedes'lere bayılıyodum ilk çıktığında. Şimdi o kada çok var ki eskisi kadar beğenmiyorum.

Aracın fiyat/performans/kalite konusuna lafım yok zaten Şemun :)
Benim dile getirdiğim kısım tamamen şahsi. Hiç beğenmiyorum. Evet beğenen çoğunlukta. Ama işte benim beğenime ters bi olay bu. Herkesin altında olan bi araba bence güzel değildir, özel hiç değildir.
Benzer şekilde. C Mercedes'lere bayılıyodum ilk çıktığında. Şimdi o kada çok var ki eskisi kadar beğenmiyorum.

son dedıgınde bende senın gıbı dusunuyorum cok olan araclardan bıkkıntı geldı ama sen bazen araclara laf atında baska sekılde anlasılıyor bende ne yalan soylıyım leon scırocco a3 beyaz 3.20d beyaz c serısı amg paket hepsınden bıkkıntı geldı ama bunlar cok kalıtelı ve tarz arabalar begenmıyorum desem yalan olur ama her gun bunlardan bırsuru gorunce bıkkıntı gelıyor...

Geri
Üst Alt