Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 TSI leonlar çoğalıyorr...

LeOn ayrı bi tutku gibi araba seni kendine bağlıyorr.hayran bırakıyo gibi:D

golf un onunu buyuk oranda kestı gercekten.

aslında SEAT ın ıplerı kendı elınde olsa cok daha farklı sonuclar ortaya cıkardı .... mesela leon 1p 4-5 yıldır pıyasada mesela 1.6 8v ve 1.4 TSI de otomatık vıtes satılma ımkanı olsa satıslarda daha cok artıs olurdu (bu sayede a3 ve golfun onunu bıraz daha keserdı)... bu aklıma gelen bır detay ama bunun gıbı cok detay var... kaputu actıgımızda halen kaputun acık kalabılmesı ıcın ınce uzun demırı yerınden sokup kaputa sabıtlıyoruz... ama golf te boyle bır olay yok...

ipler ana fırmanın elınde onlarda bı sıralam yapmıs audı-wv-seat-skoda....

sabıtleme olayı nasıl oluyor :S evet dsg yı gectım normal otomatık secenegı olsa cok cok daha ıyı olurdu .ıste burda sızın dedıgınız cıkıyor seatın kendı bunyesınde olması lazım.

1.2 TSI aldım tek çıkışmış dışarda çift çıkış yaptırcam ama 1.4 gibi görünmesi için değil çift çıkışlar her zaman gözüme daha güzel görünmüştür :D hehehe benim 1.2 mi anlayamicaksınız :p

dur az daha kkurcalayaym bulurum bn farklı bıse daha :D

her yerde Leon olunca hepsi 1.2T mi oluyo.. :D :D
1.2T'de kaç tane egzost ucu var bilmiyorum ama tek çıkışlı 1.4T yok zaten..görmüş olmanız imkansız.. :)

Geri
Üst Alt