Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 tsi Leon yeni yazılım güncellemesi...

Bu arada benim konusunu açtığım rolantide tekleme problemimi bir türlü çözememişler ve motoru sökmüşler bugün yarın gidip bir bakıcam.
2 haftadır kendi aracımdan çok kiralık araba kullanıyorum yedim kafayı.

Öncelikle geçmiş olsun.Konuyu araştırdım bulamadım.Sizin sanşsızlığınızmı yoksa bizimde ilerde başımıza gelicekmi bilmiyorum ama hoş olaylar değil.Araç kaç kmde onu merak ettim.Bide araç hangi serviste.Garanti bitmeden bende kontrol ettiricem.
Tekrar geçmiş olsun.

Öncelikle geçmiş olsun.Konuyu araştırdım bulamadım.Sizin sanşsızlığınızmı yoksa bizimde ilerde başımıza gelicekmi bilmiyorum ama hoş olaylar değil.Araç kaç kmde onu merak ettim.Bide araç hangi serviste.Garanti bitmeden bende kontrol ettiricem.
Tekrar geçmiş olsun.
Teşekkür ederim.
Benim şanssızlığım büyük ihtimal benim gibi sorun hiçbir 1.2 tsi de duymadım. Aracım 27binde şuan Doğuş Oto Esenyurtta.

Geri
Üst Alt