Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 tsi Leon yeni yazılım güncellemesi...

Ben unutmuştum bunu ya bir arıyım bugün ne durumdaymış.
Bu arada dedikleri puldan araç üzerinde yoktu ekstradan gelen birşey olduğunu söylediler ve kendilerininde pek bi haberi yoktu ne olduğundan kampanya falan demişlerdi.

arabakalım neymiş bizide haberdar et merak ettim

Aradım esenyurt doğuşu haftasonu stoklarına giriyormuş pazartesi getirirseniz takarız dediler. Ayar pulu olarak geçiyor siparişte. Detaylı bilgi kendilerinde de yok gittiğimde öğrenirim fotosu çekilecek birşeyse çekip detaylı anlatırım burda:)

konuyu hortlattım ama bugün esenyurt doguşta 15000 bakımına girdim..yazılım ve puldan bahsettim.ikisini de sıkıntı yaşanırsa yapıyoruz araçta problem yok o yuzden güncellemeye gerek duymadık dedi...eminim dogrusunu biliyordur ama elimdeki dandirik telefonun bile güncellemesi cıkıyor ve bunlar yazılımla alakalı düzenlemeler getiriyor diye güncelliyoruz yeni yazılım eskisinin eksiğini kapatmak içindir sonuçta. neden güncellemesinde bir gerek duyulmadı anlamadım.

pul tamamda yazılım güncellemesini yaptır bence arge boşuna çalışmıyor sonuçta

arge çıkartıyor yazılımı servisteki ustaların keyfine göre yap demiyor bakıma gelen arabalara bu güncellemeyi yükleyin diyor

hüseyin bey gereksiz dedi..neyse maslağa gidip yükleteyim

neden güncellemesinde bir gerek duyulmadı anlamadım

Kafalarına göre iş yapıyorlar da ondan, netice itibariyle güncelleme yapılan araçlarla yapılmayan araçlardaki eski yazılım hepsinde aynı.
Böyle 1 yazılım varsa fazla sorgu suale girmeden bu işi yapan bir yer bulmak lazım.
Usta tamir işiyle uğraşır, yazılımcı değil ki yani.

cumartesi servise gittim ve bagaj kilidi problemi yaşadığımı söyledim. ayrıca bu bagaj pulu muhabbetini söyledim. sıkıntı yaşayanlara pul taktıklarını ve bakıma gelenlere de güncelleme yaptıklarını söylediler. kilit için hemen garantiden parça siparişi geçildi ve haber vereceklerini söylediler. servisten dönüşte araç birden EGR ışığı yaktı ve turbo devreden çıktı. hemen telefona sarıldım, aynı ustayı telefona istedim. bana aracı stop edip tekrar çalıştırmamı istedi ve araç normal çalıştı. bana bahsettiğim turbo ayar pulunun bana da takılması gerektiği ve güncelleme yapılacağını söyledi. hemen parça siparişi geçerek, bakıma gittiğimde bu işlemlerin de gerçekleştrileceğini söyledi. bu gün aradılar, perşembe günü servise 30000 km bakımına gideceğim.

Bu arada benim konusunu açtığım rolantide tekleme problemimi bir türlü çözememişler ve motoru sökmüşler bugün yarın gidip bir bakıcam.
2 haftadır kendi aracımdan çok kiralık araba kullanıyorum yedim kafayı.

Geri
Üst Alt