Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

1.2 tsi Leon yeni yazılım güncellemesi...

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında _AS_ tarafından paylaşıldı.

1. _AS_

_AS_ SCW Üyesi

1.184
    138
    63
    Bugün epc arızasından sonra aracımı geri aldım. Yeni bir yazılım yüklediler aracıma ve aracı kaldırırken hafif bir titreme silkelenme oluyordu. Ben bunu debriyajın yıpranmasına yormuştum ama yazılımdan sonra geçti gitti:) Hafiften gaza basıp çekerek kaldırdığım aracı şimdi çok nazik bir şekilde gaz pedalına sabit şekilde basarak hiç titremeden kalkıyor:) Tam olarak neleri güncellediler bilmiyorum fakat 100km ortalamasında 0.5lt gibi bir yakıt tasarrufu söz konusu geldi bana. Hergün geçtiğim yolda aynı trafik sıkışıklığında aynı kullanımda daha az yakıt tükettim.
    Bir gidip bakın derim:)
    Bu arada Almanya dan yeni bir parça sipariş ediyorlar 1.2ler için turbonun yanına takılan ekstra bir pul. İspanyanın talimat gönderdiğini söylediler. Tam olarak ne işe yaradığını onlarda bilmiyor yanlız:)

2. E_G_E

E_G_E SCW Üyesi

1.183
    133
    63
    Güle güle kullanın aracınızı 1.4 ler içinde bir yazılım soz konusumu acaba ??

Bunu beğendi. _AS_ bunu beğendi.
  3. AlperMertKocak

AlperMertKocak SCW Üyesi

927
    223
    43
    dedikleriniz benim için geçerlimi acaba merak ettim şimdi bi ara sorarım bende ne kadar yeni talimat acaba

4. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    ahmet son güncellemen ne zaman olmuştu ben 4 ay önce yaptırmıştım yeni bir güncellememi geldi acaba

5. _AS_

_AS_ SCW Üyesi

1.184
    138
    63
    Vallahi bilemiyorum 1.4ler için sormadım teşekkür ederim bu arada.

Güncellemenin ibiza için olup olmadığını bilmiyorum ama bu parça size de takılabilir bence motor aynı sonuçta:)

Abi tarihini bilmiyorum bir sor istersen ama debriyajda etksini çok iyi gördüm

Bunu beğendi. AlperMertKocak bunu beğendi.
  6. AlperMertKocak

AlperMertKocak SCW Üyesi

927
    223
    43
    yeni okudum 20 günde geldiği kısımı 20 günde geliyorsa benim arabamda olma ihtimali yok satın aldığım kadını arıyım ben en iyisi :D

7. mateach

mateach SCW Üyesi

208
    22
    18
    ben gecen aralıkta aldım aracı.hiç güncelleme vs yaptırmadım..siz daha mı önce aldınız acaba bana da varmıdır güncelleme...en kötü takılan ekstra pul için gitmek isterim servisi söylerseniz diğerleri bilmeyebilir aynısına gideyim

8. _AS_

_AS_ SCW Üyesi

1.184
    138
    63
    Bende geçen ekimde aldım aracı aşağı yukarı aynı zamanlar yani onun için sizinkinede güncelleme yaparlar. Doğuş Esenyurt bu arada gittiğim servis.

9. mateach

mateach SCW Üyesi

208
    22
    18

teşekkür ettim..uzun yola çıkmadan biz de ugrayalım bakalım...

10. Fahrettin

Fahrettin SCW Üyesi

199
    18
    18
    benim arabayı güncelledilermi bilmiyorum ama
    geçen cumartesi bende bakım için esenyurt doğuş a gittim bende fark ettim yakıt ortalamasının düştüğünü yalnız debriyajı fark etmedim(aram kötü olduğundan olsa gerek:=))
    yalnız pul işinini merak ettim

Sayfayı Paylaş