Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 tsi Leon yeni yazılım güncellemesi...

_AS_

Kayıtlı Üye
Bugün epc arızasından sonra aracımı geri aldım. Yeni bir yazılım yüklediler aracıma ve aracı kaldırırken hafif bir titreme silkelenme oluyordu. Ben bunu debriyajın yıpranmasına yormuştum ama yazılımdan sonra geçti gitti:) Hafiften gaza basıp çekerek kaldırdığım aracı şimdi çok nazik bir şekilde gaz pedalına sabit şekilde basarak hiç titremeden kalkıyor:) Tam olarak neleri güncellediler bilmiyorum fakat 100km ortalamasında 0.5lt gibi bir yakıt tasarrufu söz konusu geldi bana. Hergün geçtiğim yolda aynı trafik sıkışıklığında aynı kullanımda daha az yakıt tükettim.
Bir gidip bakın derim:)
Bu arada Almanya dan yeni bir parça sipariş ediyorlar 1.2ler için turbonun yanına takılan ekstra bir pul. İspanyanın talimat gönderdiğini söylediler. Tam olarak ne işe yaradığını onlarda bilmiyor yanlız:)

Güle güle kullanın aracınızı 1.4 ler içinde bir yazılım soz konusumu acaba ??

• Beğen
Reaksiyonlar: _AS_
dedikleriniz benim için geçerlimi acaba merak ettim şimdi bi ara sorarım bende ne kadar yeni talimat acaba

• Beğen
ahmet son güncellemen ne zaman olmuştu ben 4 ay önce yaptırmıştım yeni bir güncellememi geldi acaba

• Beğen
Güle güle kullanın aracınızı 1.4 ler içinde bir yazılım soz konusumu acaba ??

Vallahi bilemiyorum 1.4ler için sormadım teşekkür ederim bu arada.

dedikleriniz benim için geçerlimi acaba merak ettim şimdi bi ara sorarım bende ne kadar yeni talimat acaba

Güncellemenin ibiza için olup olmadığını bilmiyorum ama bu parça size de takılabilir bence motor aynı sonuçta:)

ahmet son güncellemen ne zaman olmuştu ben 4 ay önce yaptırmıştım yeni bir güncellememi geldi acaba

Abi tarihini bilmiyorum bir sor istersen ama debriyajda etksini çok iyi gördüm

yeni okudum 20 günde geldiği kısımı 20 günde geliyorsa benim arabamda olma ihtimali yok satın aldığım kadını arıyım ben en iyisi :D

ben gecen aralıkta aldım aracı.hiç güncelleme vs yaptırmadım..siz daha mı önce aldınız acaba bana da varmıdır güncelleme...en kötü takılan ekstra pul için gitmek isterim servisi söylerseniz diğerleri bilmeyebilir aynısına gideyim

ben gecen aralıkta aldım aracı.hiç güncelleme vs yaptırmadım..siz daha mı önce aldınız acaba bana da varmıdır güncelleme...en kötü takılan ekstra pul için gitmek isterim servisi söylerseniz diğerleri bilmeyebilir aynısına gideyim

Bende geçen ekimde aldım aracı aşağı yukarı aynı zamanlar yani onun için sizinkinede güncelleme yaparlar. Doğuş Esenyurt bu arada gittiğim servis.

Bende geçen ekimde aldım aracı aşağı yukarı aynı zamanlar yani onun için sizinkinede güncelleme yaparlar. Doğuş Esenyurt bu arada gittiğim servis.

teşekkür ettim..uzun yola çıkmadan biz de ugrayalım bakalım...

benim arabayı güncelledilermi bilmiyorum ama
geçen cumartesi bende bakım için esenyurt doğuş a gittim bende fark ettim yakıt ortalamasının düştüğünü yalnız debriyajı fark etmedim(aram kötü olduğundan olsa gerek:=))
yalnız pul işinini merak ettim

Geri
Üst Alt