Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 TSI Leon vs 2004 model 1.6 VVT-I Corolla vs 2010 model 1.6 Jetta

puhaha sonucu görelim bakalım ama TSI düşük ihtimal diyorum :D

serbay abi sana inat geçicem :D motor şanzıman bırakmasam bile geçicem :p puhahapuhaha

Corolla'nın sahibi arkadaşım yurt dışında olduğu için uzun zaman deneyemedik ve bu gece basın expres yolunda denedik.. :) araçlar kafa kafaya gidiyor. 170'e kadar 1.2 TSI hafif bir farkla uzayabiliyor. 170'den sonra corollayla kafa kafaya gidiyor sonrasında deneyemedik. Birde önümüze araç çıktı ben öndeydim arkamdayken diğer şeride çıkıp gaza yüklendik 145'ten 165'e kadar 1.2 TSI arayı açmaya devam etti :) Ama normal bir roll yapıldığında 160'lara kadar 1.2 TSI önde olacağını düşünüyorum ama kısacası Corolla ile kafa kafaya gidiyor arada hiç bir fark yok.. :)

maşallah bence 1,2 tsı ıbızada cok güzel işler yapabilir

demekki neymiş corolla motoru fazla gözde büyütülüyormuş :)

Corolla'nın sahibi arkadaşım yurt dışında olduğu için uzun zaman deneyemedik ve bu gece basın expres yolunda denedik.. :) araçlar kafa kafaya gidiyor. 170'e kadar 1.2 TSI hafif bir farkla uzayabiliyor. 170'den sonra corollayla kafa kafaya gidiyor sonrasında deneyemedik. Birde önümüze araç çıktı ben öndeydim arkamdayken diğer şeride çıkıp gaza yüklendik 145'ten 165'e kadar 1.2 TSI arayı açmaya devam etti :) Ama normal bir roll yapıldığında 160'lara kadar 1.2 TSI önde olacağını düşünüyorum ama kısacası Corolla ile kafa kafaya gidiyor arada hiç bir fark yok.. :)

Çok güzel ama dikkatli olun :D

murat bu denemeyi yaptığınızda senn aracın kaç km deydi

+1

Diğer konuda da demek istediğim buydu bende 110luk vtec ll yi yarım boyla 120ye kadar geçtim 125lik ile tam tersi bana oldu iki araçta manueldi özellikle seninde yüksek hızlarda denemen 1.2nin ciğersiz olmadığını gösteriyor.

Olay coralla nın motorunu fazla gözde büyütmek değil de 1.2 yi biraz küçümsemenin sonucu bence:)

Geri
Üst Alt