Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 TSI Leon vs 2004 model 1.6 VVT-I Corolla vs 2010 model 1.6 Jetta

Emre kardeşim senin veriler 100 km hıza kadar olan veriler.. Kalkışta elbette tuırbo ve torkun verdiği güç ilk etapta öne atacak aracı ondan sonrası önemli..

serbaycım onlar ara esneklik değerleri. bir aracı kullandığın zamanın %80 90 ınını o hızlarda geçiriyorsun dolaysıı ile en önemli olan o hızlardır.

ayrıca corollanın son 4 kasasını bende kullandım t-sport haricindeki tr de satılan tüm motorlarınıda. piyasanın en şişirilmiş abartılmış takoz vari modelidir kendisi.

bizde çook eskiden wardı :) 96 senesinde filan bunların GLI olanları.. yalın ayak cingan çocuğu gibi kaçıodu puhaha

serbaycım onlar ara esneklik değerleri. bir aracı kullandığın zamanın %80 90 ınını o hızlarda geçiriyorsun dolaysıı ile en önemli olan o hızlardır.

ayrıca corollanın son 4 kasasını bende kullandım t-sport haricindeki tr de satılan tüm motorlarınıda. piyasanın en şişirilmiş abartılmış takoz vari modelidir kendisi.

Bence yanlış düşünüyorsun en önemli hızları o değildir, Varsayalım 100 km ye 12 sn de çıktın hangimiz 12 sn boyunca yolda bir araçla kapışıyor? ;) Işıklara gelipte kalkış hızı dersen anlarım seni :D ama asıl hızlanma 12 sn den sonra... dolayısıyla benim için o daha önemli.. Tıpkı mercedesin hantal ağır kasayla ağır kalkıp hızı aldıktan sonra ortadan kaybolması gibi..

Bence yanlış düşünüyorsun en önemli hızları o değildir, Varsayalım 100 km ye 12 sn de çıktın hangimiz 12 sn boyunca yolda bir araçla kapışıyor? ;) Işıklara gelipte kalkış hızı dersen anlarım seni :D ama asıl hızlanma 12 sn den sonra... dolayısıyla benim için o daha önemli.. Tıpkı mercedesin hantal ağır kasayla ağır kalkıp hızı aldıktan sonra ortadan kaybolması gibi..

serbay abi ben trafikte genelde 60-160 arası hızlanmaları kullanıyorum hani biriyle giderken.. hatta istanbul e-5te 60-120 temde 90-180 arası.. genelde böyle 60-120 arası ilk atağı alınca ne kadar hızlı gelirse gelsin e-5 gibi bir yolda belki geçer ama zorlanır. ayrıca yarış yapılırsa ağırlıkları eşitlicem :) bi arkadaş war o toyota'da oturcak.. 105 kilo arkadaş.. oda 1200 oluyo böylecepuhaha

Geri
Üst Alt