Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 tsi leon umla ilk günüm =)

kazasız belasız iyi günlerde kullan.. :)

Yazını okuyunca aracı ilk aldığım gün aklıma geldi :) Çok güzeldi ve 2-3 gündür aracımdan ayrı kaldım sürmeyi özledim. Ne corsa, ne 1.16 o zevki vermiyor. Hatta range rover bile bana leonun sürüş zevkini vermiyor :D

Yazını okuyunca aracı ilk aldığım gün aklıma geldi :) Çok güzeldi ve 2-3 gündür aracımdan ayrı kaldım sürmeyi özledim. Ne corsa, ne 1.16 o zevki vermiyor. Hatta range rover bile bana leonun sürüş zevkini vermiyor :D

senin araba çıkmadımı murat

senin araba çıkmadımı murat

Müşteki ifade tutanağını verdim 12'de dosya açmışlar fakat öğleden sonra açıldığı için exper gelmemiş. Yarına exper gelicek. Camı takması 1saatlik iş. Çıkar sanırım yarına ama teybi halletmesi var. Exper'in numarasını alıcam biraz konuşucam kendisiyle, belirli yollar söylicem hangisini kabul ederse!

Bu arada RNS 510 serviste 7300 liraymış :)

aracın hayırlı olsun güle güle kullan :)

hayırlı olsun kazasız belası keyifli sürüşler :eek:key:

Geri
Üst Alt