Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 tsi leon motor ilk çalıştırmada rölanti sorunu( mu ?)

ya zaten bu araçta motor sesi günden güne artıyor sanki ilk aldıgımda daha sessizdi :)

yok ondan değildir insan alışınca kıl tüy sesleri dinlemeye başlıyor ben ilk arabamı doğuştan çıkartırken arabada olan kardeşimle kız arkadaşımın konuşmalarını bile duymamıştım heycandan:D

Normal bir durum bu bende de oluyor kapalı garajda soğuk havayla hiç ilgisi olmamasına rağmen:)
yanlız ilk çalıştırmada 1 saniyelik hooorrrr diye bir ses geliyor arada nedir bu bilen var mı?

zincir sesine benziyosa yağsız kalan triger'in sesi olabilir o da normal bi durum..
2-3 defa duydum yağsız kalan triger'in sesini o da geçen yazdı..Esenyurt'a sormuştum cevap bu şekildeydi..

zincir sesine benziyosa yağsız kalan triger'in sesi olabilir o da normal bi durum..
2-3 defa duydum yağsız kalan triger'in sesini o da geçen yazdı..Esenyurt'a sormuştum cevap bu şekildeydi..

o sesi bende duyuyorum...leonu olan başka bir tanıdıgımda duyuyormuş normal söylediğiniz gibi

Pek zincir sesi gibi değil yanlız v8 gibi horluyor 1 saniyeliğine marştan hemen sonra:) Ben en iyi birisine çalıştırıp arabayı motorun ordan dinliyim:)

Geri
Üst Alt