Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 tsi ibiza egzoz yardım

dissolvent

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. Amacım çok ufak bir hırıltı ve çevirmelerde polislerin kulağına batmicak, çevreye asla zarar vermeyecek bir işlem. 2016 model 1.2tsi yazılımlı aracım var.orta susturucuyu söküp aynı ayarlarda düz boru çektirdim fakat en ufak bir desibel bile seste değişiklik olmadı.muayenem olduğu için stock hale döndüm yani orta susturucuyu tekrar taktım.hatta takarken ustayla konuşurken orta yokken çok ses çıkar gibilerinden konuştuk ve o ara marşa bastım mükemmel bir ses aldım fakat o ses bana çok çok fazla.benim istediğim başta belirttiğim gibi çok hafif bir hırıltı başka birşey değil. Şimdi size soracağım şey son susturucu iptali düşünüyorum fakat kafama takılan şey çevirmelerde problem yaşar mıyım.son susturucu iptali sanırım istediğim ses olacak fakat tek derdim ceza ve çevre rahatsız olur mu. Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler..

Merhaba,
ibiza fr aracım var benimde yaklasık 3 aydır kafamı kurcalayan konu bu :) yazılım yok, downpipe düşünmüyorum. bu haliyle tatlı bi hırıltı almak istiyorum. youtube da orta iptali veya son iptali videolarını izleyince cok tatlı sesler var mesela,

Son iptali;

Orta iptali

Benim fikrim ise, zaten bizim araçların egzoz iki parça son ve orta tek boru üzerinde flanşlı ordan itibaren ikisinide iptal edip sona spor susturucu koymak. çünkü nerede okursam okuyayım yazılımsız downpipesız susturucu iptalleri geri getiriyormuş arabayı.

Benim fikrim ve önerilerim bu yönde, eğer bir gelişme yakalarsanız benide haberdar ederseniz sevinirim :)

Merhaba,
ibiza fr aracım var benimde yaklasık 3 aydır kafamı kurcalayan konu bu :) yazılım yok, downpipe düşünmüyorum. bu haliyle tatlı bi hırıltı almak istiyorum. youtube da orta iptali veya son iptali videolarını izleyince cok tatlı sesler var mesela,

Son iptali;

Orta iptali

Benim fikrim ise, zaten bizim araçların egzoz iki parça son ve orta tek boru üzerinde flanşlı ordan itibaren ikisinide iptal edip sona spor susturucu koymak. çünkü nerede okursam okuyayım yazılımsız downpipesız susturucu iptalleri geri getiriyormuş arabayı.

Benim fikrim ve önerilerim bu yönde, eğer bir gelişme yakalarsanız benide haberdar ederseniz sevinirim :)
Öncelikle teşekkür ederim ilginiz için. Bu iki videoyu da biliyorum fakat son iptalli fr ın sesi bana bi tık fazla geliyor. Orta iptalli fr ın sesi ideal olabilir fakat ben ortayı iptal ettiğim halde stock arabanın sesi neyse o çıkmıştı. Spor susturucu olayına girmek istemiyorum açıkçası.araçta yazılım olduğu için sadece sonu iptal edince geriye düşceğini de sanmıyorum. İnşallah benim arabada sadece sonu iptal edip de yorum yapan birisi olur,aksi halde bu videolardaki farklı araçların sesleri bambaşka geliyor çünkü kendim bizzat ortayı iptal edip istediğim sesi yakalamak istemiştim ama sonuç hüsran :) bir de fr ın ortasız haline bak ne güzel :)

Öncelikle teşekkür ederim ilginiz için. Bu iki videoyu da biliyorum fakat son iptalli fr ın sesi bana bi tık fazla geliyor. Orta iptalli fr ın sesi ideal olabilir fakat ben ortayı iptal ettiğim halde stock arabanın sesi neyse o çıkmıştı. Spor susturucu olayına girmek istemiyorum açıkçası.araçta yazılım olduğu için sadece sonu iptal edince geriye düşceğini de sanmıyorum. İnşallah benim arabada sadece sonu iptal edip de yorum yapan birisi olur,aksi halde bu videolardaki farklı araçların sesleri bambaşka geliyor çünkü kendim bizzat ortayı iptal edip istediğim sesi yakalamak istemiştim ama sonuç hüsran :) bir de fr ın ortasız haline bak ne güzel :)

Rica ederim ne demek. Bende yazılım olmadığından dolayı mümkün olduğunca geriye düşmek istemiyorum. Bende arayışlardayım malesef :)

Küçük hırıltı istiyorsanız spor son susturucu yaptırıp takın hem güzel bi ses olur inceden tatlı ufaktanda rahatlatır aracı

Son susturucuyu söküp orjinal ayarlarında düz boruyla çift çıkış uç (şu an var zaten) yapsam polis sıkıntı yaratır mı? Veya eğilip bakarsa falan ne olur.

Susturucuyu sökerseniz ses desibeli yükselecektir çevirmede sorun yaratabilir

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt