Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1,2 tsi geliyor

bizde fiyatları uçuran vergi..
vergi diliminden yırtıyo 1.2..

Geç bile kaldı bence artık alışsanız iyi olur ufak motorlarada sıkıstırıncada patlamaz bence öyle bir mantık saçma yakında en baba motorlar küçük hacimli motorlar olucak 1,6 larıda gördük ...

bizde fiyatları uçuran vergi..
vergi diliminden yırtıyo 1.2..

Yiğit ötv'den mi bahsediyosun, eğer öyleyse senin uykun gelmiş hacı :D

ötv 1.2 1.4 1.6 motorlar için aynı zaten, %37.

1.2'nin mtv'si düşük, yıllık 370TL civarı.

bakmam lazım ama doğrudur.. :)

Yiğit ötv'den mi bahsediyosun, eğer öyleyse senin uykun gelmiş hacı :D

ötv 1.2 1.4 1.6 motorlar için aynı zaten, %37.

1.2'nin mtv'si düşük, yıllık 370TL civarı.

en büyük avantajıda o zaten. bizim fiestaya ben en satmadan önce 67 lira yatırdıydım 6 aylık mobilet gibi :D

ben bu 1,6dan sonra 1,2tsiye sanırım pek sıcak bakmam. Daha fazla güç - tork olması lazım bu kesmez beni :) inşallah bir gün bir delilik yapacam ama hiç dokunmayacak bana.

siperdeyim Yiğit, yükü aldık. Eğer yük bizi taşıyacak bir etki yaparsa ya senin izinden gidip 1,4TSI ve chip ile devam edecem yola, yada 2,0TFSI ile devam edecem gibi 185-200-240 artık hangisi uygun gelirse. Carrefour otoparkta iken konvoya ilk gelen araçlardan biri de siyah Cupra idi, görünce heyecanlanmamak ne mümkün.

valla Faruk abi geçenlerde bi 160hp TSI Scirocco geldi arkama DSG büyük ihtimalle..
1-2dk. beraberdik sonra yollar ayrıldı..k.. çımdan atamadım 3 defa aynı anda yüklendik..
kısmet olursa bi gün Scirocco alıcam..

VW'ye mail attım 170hp TSI'ın maliyeti bana ne kadar olur diye uluslararası sitesine bakalım ne diyecekler.. :D

Geri
Üst Alt