Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1,2 tsi geliyor

swap ne olm bize derslerden öğrendiklerini mi satıyosun yoksa.. :D

hayırlı uğurlu olsun bakalım..

bu arada skoda sitesinde okudum. skoda yeti de de 1,2 tsi varmış.

yani gittiği son yer değil..
o değer optimumu..

Can Superchips'in 122hp TSI 170hp yaptıklarını biliyorum bana telefonda söylemişlerdi ama meraktan denedikleri araç 1 hafta sonra turboyu bitirmiş..ufacık bi turbo 48hp..daha büyüğünü tahmin et.. ;)
Barbaros abi optimum yapmıştır doğal olarak..

Can Superchips'in 122hp TSI 170hp yaptıklarını biliyorum bana telefonda söylemişlerdi ama meraktan denedikleri araç 1 hafta sonra turboyu bitirmiş..ufacık bi turbo 48hp..daha büyüğünü tahmin et.. ;)
Barbaros abi optimum yapmıştır doğal olarak..

Kanka TR de tsı a yazılım yokken bu arabada barbarosun yaptıgı yazılım vardı ve b cok kez de yenı map yuklendı daha ıyısıne gıdebılmek ıcın.Turbo yıyen yazılım ıle sınırları zorlamak yada daha da cıkardık mantıklı bsey yoktur zaten,arabanın en saglıklı en ıyı gıden halındekı yazılım neyse en ıyı yazılımda odur.Barbaros zaten kendısıde soyledı bundan daha fazlası olmaz dıye.Yunanıstanda yaptıgı baska b Golf GT de hybrıd turbo ıle 225 bg almıslardı aynı donemde.Is zaten ordada yazılımdan cıkıyor.Terecıye tere satma kanka ;)

Geri
Üst Alt