Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 tsİ dsg İlk 400 km

Klimayı düşük devirde açtığımda benim araçtanda ses geliyor (biraz fazla uğultulu) ama alıştım :D

şu ana kadar çok memnunum, bahsedilen sesleri de henüz duymadım dikkat etmeme rağmen. Ancak tabiki daha 400 km de sonra sesler gelir mi bilmiyorum.

Kullanım olarak başarılı,çok keyifli ve konforlu bir şanzuman

Peki performans açısından? Manuel mi DSG mi?

Amortisörden gelen sesler normal.

ESP paketi: ESP + TCS + XDS + Hill Holder.

Patinajı ESP değil TCS önlüyor ama ufak tefek patinajlarda devreye girmez.

Aracimda klima acikken gaza bazinca "bazen" fuuuuuuuuuuu diye ses geliyor ayagimi gazdan cektigimde ses kesiliyor, gaza tekrar bastigimda ses tekrar basliyor. Ama bu sorun her arabayi calistirdigimda olmuyor. 1 gun oluyor 2 gun olmuyor sonra yine oluyor falan. Neden olabilir acaba?

Tislama bende de var, guzel ses bence, otobus suruyormus hissi veriyor :D

Aracimda klima acikken gaza bazinca "bazen" fuuuuuuuuuuu diye ses geliyor ayagimi gazdan cektigimde ses kesiliyor, gaza tekrar bastigimda ses tekrar basliyor. Ama bu sorun her arabayi calistirdigimda olmuyor. 1 gun oluyor 2 gun olmuyor sonra yine oluyor falan. Neden olabilir acaba?

klima kompreserü diyor arkadaşlar ben de bugün öğrendim:)

o tıslama sesi ibizada var leonda yok. benim çok hoşuma gidiyor aslında.. :) klima evet dediğin gibi sesli çalışıyor herkezde aynı. ESP gelince ekranda hata yoksa sıkıntı yok :) yakıt ise normal..

1)klima calısırken evet bendede o uvultu var ve resmen gazın sıddetıne gore artıyo yalnız 2 km sonra falan tamamen kesılıyor bı sorun yok kronık
2)anti patınajı kapsamıyor.
3)amartısorlerdekı tıslama dogru sadce setlerde ve yavas hızda havalı oldugu ıcın bı sorun yok cogu yenı aracta var.
4)yakıtın yenı araca gore normal 10000 km den sonra normal degerlerın altına bıle ulasırsın karısık ort:5.9 gıbı olur

tıs sesi bende de var ama tıs sesine ek olarak bi de "takırt" sesi var.. amortisör mü yoksa şanzıman mı tam anlayamadım.. böyle ne bileyim debriyaja az basmışsın da vitesi zorlayıp geçirmişsin gibi mekanik bi ses, kasis ve çukurlarda oluyor ama her zaman değil.. servise götürdüm, adama sesi duyurana kadar baya bi turladık, sonunda duydu, dedi ki "normal tüm yeni modellerde var" sıkıntı falan olmasın dedim, olmaz dedi.. başka ibiza kullanıcısı arkadaşlarda da var mı bu "tıs" dışındaki "takırt" sesi?

Geri
Üst Alt