Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 tsi dsg ibiza ve b segmenti araclar hakkinda fikir bekliorm.

esp opsiyonel olarak alýnabiliyor, ancak esp li aracý elinde olan bayi ben duymadým ben de 13 haziran da sipariþ verdim esp paketli 1.2 tsi Sportourer beklemedeyim þu an 2-3 ay arasý demiþlerdi bakalým aracým ne zaman elime geçecek. B sýnýfý araçlar içerisinde bu fiyat bandýnda daha iyi bir seçenek olduðunu sanmýyorum, zira ben de 1 sene kadar araþtýrdým. Fabia var 1.2 tsi dsg düþünürseniz ancak hem sanýrým ibizadan daha pahalý hem de içindeki yeþil ýþýklandýrma beni araçtan soðuttu. Bunun dýþýnda Corsa nýn eastronici sorunlu deniliyor, fiesta nýn otomatiði hem gitmiyor ( 14 sn 0-100 ) hem de çok yakar, polo otomatik ya 1.4 85 bg de var ya da dizelde dizel 43.000 sanýrým. Yani bu sýnýfta tip olarak içinize siniyorsa ibiza en mantýklý araç bence

Evet 1.2 tsi dsg mantikli gozukuyor.esp sikinti olck gbi aksam gdip sorcm bi galeriye

Ben olsam ibizadan kalitesizliği yüzünden uzak durudum DSG nin seside cabası. Fiesta Corsa falan ibizayı sollar hem kalitesiyle hem konforuyla. Aldıgınızda 4 5 bin km de içmekandan sesler gelmeye başlamassa yüzüme tükürün....

Ben olsam ibizadan kalitesizliði yüzünden uzak durudum DSG nin seside cabasý. Fiesta Corsa falan ibizayý sollar hem kalitesiyle hem konforuyla. Aldýgýnýzda 4 5 bin km de içmekandan sesler gelmeye baþlamassa yüzüme tükürün....

Konfor olarak o kadar kotu bi aracmi ibiza ya )) fiesta corsanin otomatikleri yakit performans acisindan 1.2 tsi dsg den baya bi gerideler. Sen bide cupraya biniyosun cidden konforu hicmi tatmin etmiyo.

Geri
Üst Alt